+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Баня з газобетону

На сьогоднішній день дуже популярний питання будівництва лазень (бані). Є кілька способів її побудови. Стандартна лазня з дерева і більш сучасна з блоків.

У цій статті будуть розказані плюси і мінуси бані з газобетону, особливо під час будівництва та найпоширеніші види блоків, які можна використовувати для будівництва.

Види блоків і їх особливостіbanya2 st

Для початку варто розібрати один з найвідоміших і часто використовуваних блоків - газоблоки. Вони відносяться до пористих блоків. Як і всюди для виготовлення використовують спеціальні піноутворювачі, пісок і більшою мірою цемент. Автоклавні блоки - це ті, які при виробництві проходять особливу обробку парою, це збільшує їх міцність і ціну відповідно. Для будівництва лазні це найкращий матеріал.

Переваги даного матеріалу полягає в зручності роботи з ним. Він досить легкий і легко піддається обробці ножівкою. Його мінуси - висока гігроскопічність. Тому, якщо будувати баню з цього виду блоків, то замість розчину краще використовувати спеціальний клей, а також доведеться зробити додаткову внутрішню перегородку, яка затримає вологу. При поглинанні вологи блоком, значно зменшиться теплоізоляція.

Мабуть, найпопулярнішим видом пористих блоків є газоблок. Його роблять із цементу, звичайного піску і води, вапна та алімінієвої пудри. Рецепт настільки простий, що дозволяє робити його в приватному виробництві. Через це є шанс придбати неякісний продукт. Тому краще замовляти матеріал у дилерів заводу.

banya st

Особливості будівництва

У будь-якому випадку будівництво потрібно починати з фундаменту. Якщо вибирати, то краще і простіше буде зупинитися на стрічковому вигляді фундаменту. Так як блоки досить легкий матеріал, то даний вид відмінно підходить. Такий тип фундаменту робиться просто викладанням цегли за формою майбутньої лазні, тобто потрібно врахувати відразу розміри кімнат і самої лазні.

Процес укладання блоків схожий з кладкою цегли. Різниця лише в тому, що при укладанні блоків слід через кожні 2 ряди прокладати арматуру для додаткової міцності конструкції. Дуже важливо, як можна більш рівно викласти перші ряди блоків, щоб компенсувати нерівності фундаменту. На останній ряд потрібно прикріпити брус, щоб потім скріпити основну конструкцію з дахом. Дах можна використовувати будь-який, на смак власника. Особливих обмежень в цьому питанні немає.

Блоки вимагають також внутрішньої обробки. І тут можна проявити фантазію. Утеплювати бажано мінеральною ватою, а далі можна обкласти облицювальним каменем, цеглою, сайдингом. Така лазня буде зручною, теплою і сучасною.

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.