+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Будівництво з газобетонних блоків

Відмінності матеріалів при будівництві з газобетонних блоків

Завдяки схожості в зовнішньому вигляді, а також з причини ідентичності складових елементів, пінобетон і газобетон на практиці відрізнити досить складно, чим можуть користуватися недобросовісні продавці, видаючи один будматеріал за інший.

Тому, щоб бути впевненим в покупці саме бажаного товару, слід вимагати у продавця сертифікат на продукцію. Відмінності полягають в технології виготовлення тої чи іншої речовини - розрізняються пороутворюючі методи, що в свою чергу в кінцевому рахунку безпосередньо впливають на міцність блоків. До речі, пінобетон отримують шляхом спінювання суміші бетону з додаванням різних Пінообразовуючих елементів, огранічного або синтетичного походження. Виготовлення цього матеріалу не складе великих труднощів і зусиль налагодити виробництво, а ось уже забезпечити стабільні характеристики на виготовлення матеріалу по всій масі блоків складніше, тому що пінобетон твердне природним шляхом.

Плюси

Легкість самих блоків газобетону обумовлена ​​великою кількістю пор в своєму тілі. Оригінальний газобетонний блок має щільність 300/400/500 кг / куб.м, різні розміри і буде важити не більше 25 кг, що може замінити за своїм обсягом 18 стандартних цегли, які заважать не менш 47 кг. Ця особливість даного будматеріалу може істотно прискорити процес будівельних робіт, скоротити витрати при транспортуванні і виключити використання великогабаритних механізмів на будмайданчику - відповідно до загальноприйнятої норми маса одного газобетонного блоку при кладці без застосування засобів малої механізації не може бути більше 45 кг. 

Потрібно зауважити, що сама кладка газобетонних блоків проводиться на спеціальну клейову суміш, що в свою чергу дозволяє домогтися товщини шва в 3-4 мм, а це майже в 4 рази ефективніше в плані зменшення тепловтрат в порівнянні з цементним розчином, який в середньому становитиме 12-15 мм. Для цього продукт повинен бути з геометрично рівними гранями, і якщо складові виробництва однакові, то акцент робиться саме на досягнення ідеальної ідентичності самих блоків.

Якщо брати по санітарно-гігієнічним нормам, то будівля з газобетону завдяки своїй паропроникності йде нарівні з будинком, зведеного з цільних колод, досягаючи при цьому абсолютної пожежної безпеки, тому як є по суті негорючим матеріалом.
Особливості властивостей газобетонних блоків можна перераховувати довго. Самі основні:
 - Натуральні складові (тільки мінеральні матеріали природного походження, що використовуються при виробництві)
 - Термоізоляція (зменшуються витрати на опалення приміщень з газоблоку завдяки властивості матеріалу погано проводити тепло)
 - Шумоізоляція
 - Високий ступінь пожежної безпеки
 - Зручність ручної роботи з блоками
 - Менша вартість у порівнянні зі схожими за своїм складом і характеристикам матеріалами

Захист газобетону

Після виходу з виробничої лінії вологість матеріалу дорівнює близько 35% .Через 24 години рівень вологості поступово знижується до позначки в 23-25%, після чого тривалий час в залежності від кліматичних умов місцевості буде відбуватися зниження до так званої рівновагової вологості, яка дорівнює 4-5%. На даному рівні вологості стіна, зведена з газобетону, буде максимально теплою. Точно так само і дерев'яний будинок - чим старше, тим тепліше і сухіше. Тому рівень вологості потрібно утримувати на певному рівні з метою підтримки теплоізоляційних властивостей газобетонних блоків, тобто максимально захистити стіну від впливу атмосферних опадів.

Мінуси

 - Погана еластичність газобетону (для зведення стін потрібен хороший фундамент, тому як у матеріалу низька міцність на розтяг при
 вигині)
 - Захист від впливу атмосферних опадів
 - Потрібно спеціальне кріплення при зведенні стін

Так само варто звернути увагу при будівництві та на поширені помилки, яких припускаються в процесі:

 - не потрібно класти на розчин цементу рівної товщини шва 12-15мм, а слід використовувати клейовий розчин, в результаті чого шов складе всього 4-5 мм;

 - процес армопояса з моноліту або його розрив має бути технологічно правильним;

 

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.