+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Хмельницкий, Хмельницкая область

Хмельницкий, Хмельницкая область

Попит на якісні і недорогі матеріали у продажу для будівництва будинків і споруд на сьогоднішній день постійно зростає. У нашій будівельній компанії «AStone» Ви зможете купити газобетон кращої якості від заводу-виробника з доставкою до будь-якого об'єкта в Хмельницький. Цей штучний матеріал відрізняється особливими корисними властивостями, що вигідно відрізняють його від інших. Він є різновидом ніздрюватого бетону з рівномірно розподіленими сферичними порами, наповненими повітрям. Це забезпечує легкість і підвищену щільність недорогого газобетону від виробника, яка з часом тільки зміцнюється.

Вперше виробництво цього матеріалу і застосування в будівництві житлових будинків було 80 років тому, і з тих пір набрало ще більшої популярності. Широкі можливості дозволяють купити і застосувати його на будівельних об'єктах будь-якої складності. На заводі ми пропонуємо на замовлення повний спектр товару, включаючи інструмент та клейові суміші і продаж газобетону автоклавного твердіння в Хмельницький оптом і в роздріб з доставкою, а також по Україні в цілому.

 Khmelnytskyi Oblast

Доставка в Хмельницкий, Хмельницкую область  (фура)*

*приблизна вартість

AEROC Березань

AEROC Обухів

Бровари

15 грн./км

15 грн./км

15 грн./км

Таблиця пропонованої продукції

AEROC Березань

Ціна за 1м3

1740.00 грн

AEROC Обухів

1764.00 грн

Бровари

1680.00 грн

Очевидні переваги

Для всіх бажаючих купити газобетон від виробника в Хмельницьку область ми готові запропонувати гарантії якісного виробництва продукції, кращі умови доставки, а також недорогі ціни для кожного клієнта. При цьому, треба зауважити, економічність далеко не єдиний плюс пропонованої нами продукції:

  • Високий рівень теплоізоляції - гарантує збереження тепла всередині будівлі при будь-якій зовнішній температурі, що дуже актуально для України;
  • Довговічність - споруда побудована з будівельного газобетону здатна прослужити набагато довше, ніж будівля, побудована з традиційних матеріалів;
  • Пожежна безпека - висока стійкість до займання завдяки комірчастій структурі.

Вибравши компанію «AStone» своїм партнером в Україні, Ви зробите правильний вибір на користь власного успіху.

Купити газобетон з доставкою в Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Шепетівку, Нетішин, Славуту, Старокостянтинів, Полонне, Красилів, Волочиськ, Ізяслав, Городок, Дунаївку, Летичів, Деражня, Ярмолинці, Понінку, Теофіполь, Віньківці, Стара Синява, Білогір’я.  

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.