+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Черкассы, Черкасская область

Черкассы, Черкасская область

Компанія «AStone» здійснює поставку газоблоків в Черкаській області. Газоблок - це будівельний елемент, який виходить в результаті змішування піску, цементу, гіпсу, вапна і газообразователя з водою. Чому він такий популярний в будівельній середовищі? Ті, хто ним користується, вже давно зуміли оцінити всі переваги блоків:
• Високоміцний матеріал, який відрізняється тим що практично не пропускає тепло.
• Блок має невелику вагу і за рахунок цього простий в монтажі (не потрібна спеціальна техніка).
• Кладка газоблоку здійснюється за рахунок спеціальною клейкою суміші, бетон в цьому випадку не потрібен. До того ж ця суміш не пропускає тепло.
• газоблоків можна надати форму звичайною ножівкою, без використання спецобладнання, а значить, використовувати газоблоки може навіть дачник-любитель.
• Газоблоки не деформуються і не втрачають свої властивості при різних погодних умовах.
Залежно від призначення, газоблоки можуть відрізнятися маркою міцності. Якщо планується будувати одноповерховий будинок, тоді застосування блоків з низькою міцністю буде виправдано. Якщо необхідно відшкодувати будівля в кілька поверхів, тоді необхідно купити газоблоки в Черкасах з високою міцністю. Перегородковий газоблок - ще один різновид блоку, який застосовується для побудови міжкімнатних перегородок.
Ціна на газобетонні блоки залежить від обсягу закупівлі та регіону доставки. Вартість може збільшуватися залежно від віддаленості від Черкаської області.
Доставка газоблоків здійснюється автомобільним транспортом (в залежності від обсягу партії). Для доставки великих партій можливе транспортування залізниці транспортом.
Можлива доставка невеликих обсягів маніпулятором по Черкасах або регіону.
Упаковка газобетонних блоків
Газобетонні блоки поставляються на піддонах. Обгорнуті плівкою.
З повним переліком газобетонних блоків в Черкасах, ви можете ознайомитися в інтернет-каталозі. Ми також здійснюємо доставку.

 Cherkasy Oblast

Доставка в Черкаси, Черкаську область  (фура)*

*приблизна вартість

AEROC Березань

AEROC Обухів

Бровари

15 грн./км

15 грн./км

15 грн./км

Таблиця пропонованої продукції

AEROC Березань

Ціна за 1м3

1884.00 грн

AEROC Обухів

1908.00 грн

Бровари

1800.00 грн

Газоблок— один із недорогих матеріалів, який використовується в будівництві. Але не можна сказати, що для вітчизняного ринку це новина. Газобетонні стінові панелі використовувалися ще в 80-90х роках минулого століття. Відрізнялися вони міцністю, хорошими теплоізоляційними властивостями. Вдосконалення технології виробництва, перегляд деяких процесів відродив будматеріал для наших сучасників. Про технічні характеристики та особливості використання газобетону в місті Черкаси розповідають фахівці компанії "AStone".

Прообраз пористих бетонів виник ще в кінці XIX століття, коли запропонували в цементні розчини додавати вуглекислі та хлористі солі. За спостереженнями, вони викликали реакцію з виділенням газу, вспучивающего бетонну суміш. Вона ставала пористої і після застигання добре утримувала тепло.

Надалі технологія була удосконалена заміною солей добавками порошків цинку і алюмінію, ніж товаровиробники користуються досі. Так з'явилася різновид бетону — пористий. Він володів хорошою теплоізоляцією, але на відміну від сучасного, був крихким і використовувався тільки для зовнішнього утеплення.

Газобетон: увага — виробнику

Компанії-виробники зацікавилися проблемою міцності ніздрюватих бетонів. Для додання необхідного властивості матеріалів, запропоновано автоклавування, тобто прогрівання майже готової продукції при підвищених температурах під надлишковим тиском. За відносно короткий час процесу (8-10 годин), утворюється т. н. цементний камінь і високоміцні мікропористі структури. Отримані фізичні властивості значно перевищують характеристики, одержувані атмосферних твердінням бетону.

Автоклавна обробка — дорогий процес і під силу великим виробникам. Однак, тільки вона надає необхідні якості матеріалу.

Малоповерхове будівництво в Черкасах з газобетону.

Такі особливості, як легкість, міцність, довговічність, хороша тепло - і звукоізоляція, зробили газоблок в Черкасах популярним будівельним матеріалом. Не менше 50% малоповерхових домоволодінь в місті виконується з застосуванням газобетонних блоків. Добре показав себе в стінах заміських будинків, котеджів. Правильні розрахунки навантажень, міцнісні характеристики матеріалу, армування кладки, дозволяють використовувати залізобетонні перекриття, нетипові конструкції дахів.

Фахівці рекомендують застосовувати його при будівництві соціальних об'єктів: шкіл, дитсадків, поліклінік. Адже в основі блоків знаходиться інертний сировину: пісок, цемент, вапно, гіпс і газоутворювачі. В результаті, отримана продукція гіпоалергенна, а головне — володіє хорошими протипожежними властивостями, не підтримуючи горіння.

Якщо використовується неавтоклавний метод, то спінена суміш цементу з піском застигає в природних умовах. Такий матеріал називають пінобетон.

Газосилікат (газосилікатні блоки в Черкасах) відрізняється тим, що в процесі виготовлення автоклавного газобетону додається вапняне в'яжуча речовина.

Природно, що на газобетон ціна залежить від якості та конструкції блоків.

Для будівництва газобетон (газосилікатні блоки) купити варто тому, що цей чудовий матеріал можна легко пиляти свердлити, різати. Якщо для перегородок та стін використовувати газобетонні блоки, забити будь-цвяхи, скоби буде легко. З часом продаж газобетону перевищить всі очікування, тому що матеріал дійсно все впевненіше займає лідируючі позиції серед будівельних матеріалів.

Тепер купити газоблоки в Черкасах не становить праці. Головне вибрати по-справжньому якісний товар. Важливо, що ціни в Черкасах на газобетон від нашого магазинасоответствуют якості.

Хочеться ще раз звернути увагу на те, що газобетон — це якісний і безпечний матеріал для будівництва. Він не горить, тому що до складу входять тільки мінеральні компоненти. Від часу він стає тільки твердіше.

Хороший газоблок наш магазин може запропонувати своїм замовникам з гарантією якості.

Ціни на газобетон у Черкаській області залежать від якості і місця виробництва, але не істотно. А ось дотримання технологій, які забезпечують якість, можуть гарантувати тільки виробництва, що мають для цього все необхідне обладнання.

Отже, газобетон ціна якого в будь-якому разі менше, ніж багато інші будівельні матеріали, є самим популярним на ринку.

Раз вже ви вирішили купити газобетон у Черкасах, то купуйте у нас!

Газоблок Aeroc, Березань та Обухів Aeroc можна придбати: Черкаси, Умань, Городище, Звенигородка, Жашків, Золотоноша, Сміла, Ватутіне, Драбів, Єрки, Канів, Верхнячка, Буки, Чигирин, Ірдинь, Бабанка, Кам'янка, Катеринопіль, Лисянка, Монастирище, Тальне, Стеблів, Вільшана, Маньківка, Христоновка, Цвіткове, Чорнобай, Шрамковка, Шпола, Цибулів.

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.