+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Чернигов, Черниговская область

Чернигов, Черниговская область

Виробництво газобетонних блоків в останні роки набирає обертів. Матеріал має унікальні технічні характеристики, відкривають йому широкі перспективи. Тому і затребувані газобетонні блоки в Чернігові, ціна на які в компанії «AStone» значно нижче, ніж в аналогічних організаціях.

Що таке газобетонні блоки?

Одним з представників ніздрюватих бетонів є газобетон Аерок — це штучний матеріал, який має закриту пористу структуру з діаметром пір 1-3 мм. Пори ізольовані один від одного, а повітря, що міститься в них, є хорошим теплоізолятором. Це ж властивість забезпечує пожежну міцність і термостійкість даного матеріалу. Газобетонні блоки в Чернігові користуються заслуженим попитом і становлять серйозну конкуренцію таким традиційних матеріалів, як цегла і бетон.

Отримують газобетон, змішуючи з водою кварцовий пісок, цемент і вапно, а в якості добавки використовується алюмінієва пудра — головна складова для газоутворення. Саме завдяки їй виходить пориста структура матеріалу.

Газобетон — основні переваги

Одне з головних переваг газобетонних блоків — ціна за штуку. Крім доступності матеріал відрізняють такі якості:

  • незначну вагу, що дає можливість використовувати полегшені фундаменти і нарощувати поверховість будівлі;
  • габарити виробів, що збільшують швидкість монтажу;
  • екологічна безпека;
  • достатня міцність;
  • прекрасні тепло - і шумоізоляційні властивості.

Саме тому газобетонні блоки в Чернігівській області так затребувані. Матеріал легко пиляється і обробляється, а різні габарити блоків дозволяють їм приймати необхідні архітектурні форми.

Де застосовуються газобетонні блоки в Чернігові

Потреби промислового та індивідуального будівництва спонукають нарощувати виробництво газобетонних блоків. З них можна будувати приватні будинки, котеджі, дачі, будинки в 2-3 поверху на кілька сімей, госпбудівлі, нарощувати вже наявні будівлі з цегли та бетону. Такий будинок «дихає«, що сприятливо позначається на стані здоров'я.

Нескладна технологія кладки дозволяє виконувати монтаж і самостійно. Вироби укладаються на розчин, або на клей. Останній варіант кращий, так як шви виходять більш акуратними, що перешкоджає проникненню в приміщення холодного повітря через так звані «містки холоду».

«AStone» пропонує купити газобетонні блоки в Чернігові: ціну матеріалу можна уточнити на сайті або за телефоном у менеджера компанії. Вас чекає широкий асортимент якісних зразків, які, завдяки великим складських площах, постійно є в наявності. Ми відвантажимо товар будь-якими оптовими партіями. З нами надійно, зручно і вигідно.

 Chernihiv Oblast

Доставка в Чернігів, Чернігівську область  (фура)

AEROC Березань

AEROC Обухів

Бровари

2500.00

2500.00

2500.00

Таблиця пропонованої продукції

AEROC Березань

Ціна за 1м3

1345.00 грн

AEROC Обухів

1370.00 грн

Бровари

1200.00 грн

Газобетон Аерок відноситься до найбільш поширеним будівельним матеріалам. У Чернігові дані матеріали повсюдно використовують і в житловому будівництві, і при зведенні громадських будівель, і в заміському, приватному будівництві. Причина популярності - невисока вартість газобетонного блоку і прекрасні характеристики цього матеріалу:

  • Висока міцність при невеликій питомій вазі;
  • Відмінні тепло - і звукоізоляційні характеристики: теплопровідність менше, ніж у дерева, і морозостійкість – 200 циклів;
  • Стійкість до грибка, цвілі і пр.
  • Легкість, зручність в укладанні.

Спосіб виробництва

У цементне тісто з вапна, піску, цементу і теплої води додається газоутворювач.

Суміш, попередньо вимішана, заливається в змащені машинним маслом нагріті форми для стінових блоків з газобетону. У формах відбувається процес газоутворення і затвердіння. Вже через пару годин газоблоки виймають з форми і відправляють на твердіння.

Існує автоклавний і неавтоклавний метод виробництва. Найкращим вибором буде при однаковій ціні будуть матеріали, виготовлені саме автоклавним методом. Вони вважаються більш якісними і міцними, а також ідеально відповідають своєму типорозміру.

Де купити газобетонні блоки в Чернігові

Компанія «AStone» реалізує газоблоки в Чернігові за цінами від виробників. Наша компанія відвантажить в необхідній кількості стінові блоки з газобетону для різних потреб будівництва і доставить їх на об'єкт. Процес оформлення замовлення дуже простий: потрібно зателефонувати за вказаним телефоном.

Якщо ви захочете купити газоблок aeroc в Чернігові за конкурентною ціною, то не варто шукати інших варіантів: компанія «AStone» надасть вам і газоблок, та іншу продукцію із каталогу на нашому сайті.

Довірте нашій компанії забезпечувати ваш об'єкт необхідними будматеріалами. Купити блоки з газобетону або іншу продукцію тепер легко, як ніколи.

Ціна на блок та доставку для всієї Чернігівської області. Купити газобетон в Чернігові, Прилуках, Батурині, Ніжині, Бахмачі, Борзні, Новгород-Сіверському, Крюківці, Носівці, Ічні, Мені, Щорсі, Семенівці, Остері.

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.