+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Чернигов, Черниговская область

Чернигов, Черниговская область

Виробництво газобетонних блоків в останні роки набирає обертів. Матеріал має унікальні технічні характеристики, відкривають йому широкі перспективи. Тому і затребувані газобетонні блоки в Чернігові, ціна на які в компанії «AStone» значно нижче, ніж в аналогічних організаціях.

Що таке газобетонні блоки?

Одним з представників ніздрюватих бетонів є газобетон Аерок — це штучний матеріал, який має закриту пористу структуру з діаметром пір 1-3 мм. Пори ізольовані один від одного, а повітря, що міститься в них, є хорошим теплоізолятором. Це ж властивість забезпечує пожежну міцність і термостійкість даного матеріалу. Газобетонні блоки в Чернігові користуються заслуженим попитом і становлять серйозну конкуренцію таким традиційних матеріалів, як цегла і бетон.

Отримують газобетон, змішуючи з водою кварцовий пісок, цемент і вапно, а в якості добавки використовується алюмінієва пудра — головна складова для газоутворення. Саме завдяки їй виходить пориста структура матеріалу.

Газобетон — основні переваги

Одне з головних переваг газобетонних блоків — ціна за штуку. Крім доступності матеріал відрізняють такі якості:

  • незначну вагу, що дає можливість використовувати полегшені фундаменти і нарощувати поверховість будівлі;
  • габарити виробів, що збільшують швидкість монтажу;
  • екологічна безпека;
  • достатня міцність;
  • прекрасні тепло - і шумоізоляційні властивості.

Саме тому газобетонні блоки в Чернігівській області так затребувані. Матеріал легко пиляється і обробляється, а різні габарити блоків дозволяють їм приймати необхідні архітектурні форми.

Де застосовуються газобетонні блоки в Чернігові

Потреби промислового та індивідуального будівництва спонукають нарощувати виробництво газобетонних блоків. З них можна будувати приватні будинки, котеджі, дачі, будинки в 2-3 поверху на кілька сімей, госпбудівлі, нарощувати вже наявні будівлі з цегли та бетону. Такий будинок «дихає«, що сприятливо позначається на стані здоров'я.

Нескладна технологія кладки дозволяє виконувати монтаж і самостійно. Вироби укладаються на розчин, або на клей. Останній варіант кращий, так як шви виходять більш акуратними, що перешкоджає проникненню в приміщення холодного повітря через так звані «містки холоду».

«AStone» пропонує купити газобетонні блоки в Чернігові: ціну матеріалу можна уточнити на сайті або за телефоном у менеджера компанії. Вас чекає широкий асортимент якісних зразків, які, завдяки великим складських площах, постійно є в наявності. Ми відвантажимо товар будь-якими оптовими партіями. З нами надійно, зручно і вигідно.

 Chernihiv Oblast

Доставка в Чернігів, Чернігівську область  (фура)*

*приблизна вартість 

AEROC Березань

AEROC Обухів

Бровари

15 грн./км

15 грн./км

15 грн./км

Таблиця пропонованої продукції

AEROC Березань

Ціна за 1м3

1884.00 грн

AEROC Обухів

1908.00 грн

Бровари

1800.00 грн

Газобетон Аерок відноситься до найбільш поширеним будівельним матеріалам. У Чернігові дані матеріали повсюдно використовують і в житловому будівництві, і при зведенні громадських будівель, і в заміському, приватному будівництві. Причина популярності - невисока вартість газобетонного блоку і прекрасні характеристики цього матеріалу:

  • Висока міцність при невеликій питомій вазі;
  • Відмінні тепло - і звукоізоляційні характеристики: теплопровідність менше, ніж у дерева, і морозостійкість – 200 циклів;
  • Стійкість до грибка, цвілі і пр.
  • Легкість, зручність в укладанні.

Спосіб виробництва

У цементне тісто з вапна, піску, цементу і теплої води додається газоутворювач.

Суміш, попередньо вимішана, заливається в змащені машинним маслом нагріті форми для стінових блоків з газобетону. У формах відбувається процес газоутворення і затвердіння. Вже через пару годин газоблоки виймають з форми і відправляють на твердіння.

Існує автоклавний і неавтоклавний метод виробництва. Найкращим вибором буде при однаковій ціні будуть матеріали, виготовлені саме автоклавним методом. Вони вважаються більш якісними і міцними, а також ідеально відповідають своєму типорозміру.

Де купити газобетонні блоки в Чернігові

Компанія «AStone» реалізує газоблоки в Чернігові за цінами від виробників. Наша компанія відвантажить в необхідній кількості стінові блоки з газобетону для різних потреб будівництва і доставить їх на об'єкт. Процес оформлення замовлення дуже простий: потрібно зателефонувати за вказаним телефоном.

Якщо ви захочете купити газоблок aeroc в Чернігові за конкурентною ціною, то не варто шукати інших варіантів: компанія «AStone» надасть вам і газоблок, та іншу продукцію із каталогу на нашому сайті.

Довірте нашій компанії забезпечувати ваш об'єкт необхідними будматеріалами. Купити блоки з газобетону або іншу продукцію тепер легко, як ніколи.

Ціна на блок та доставку для всієї Чернігівської області. Купити газобетон в Чернігові, Прилуках, Батурині, Ніжині, Бахмачі, Борзні, Новгород-Сіверському, Крюківці, Носівці, Ічні, Мені, Щорсі, Семенівці, Остері.

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.