+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Донецк, Донецкая область

Донецк, Донецкая область

Газобетон – один з найпопулярніших будівельних матеріалів для малоповерхового житлового будівництва, а також зведення стін у каркасі з пористого бетону. Газобетонні блоки мають таку теплопровідність, яка забезпечує прекрасні теплоізоляційні якості конструкції при менших витратах. Розмір газобетонного блоку , тобто типорозміри продукції, дозволяють підібрати оптимальні варіанти для будь-якого регіону країни. Газобетон купити легше, а також з ним легше працювати, навіть блок, який має змінену геометрію можна підправити, що фактично неможливо зробити з цеглою, крім цього відрізняє газобетон ціна , якісна цегла коштує дорожче, як і робота з нею.

Будинок з газобетону стає все більш популярним в Україні, завдяки ціні самого матеріалу. У зв'язку з тим, що населення України тяжіє до приватних будинків, будинки з газобетонних блоків з кожним роком стають все більш надійними і затребуваними на будівельному ринку. Відрізняє газобетонні блоки ціна , але, мабуть, не це-його головна перевага. Газобетон зводиться швидше, здійснити контроль над процесом кладки простіше, а значить, замовник може контролювати весь процес, а також брати участь у ньому, що не завжди можливо з цегляною кладкою.

Купити газобетонні блоки в Донецьку

Газоблоки дають можливість надати будинку бажану форму, вибрати обробку, тип опалення та багато іншого, проте варто пам'ятати і про особливості даного матеріалу. Газобетонні блоки купити в Україні не складно, тут свою продукцію пропонують найбільші заводи. Вибір самого матеріалу цілком очевидний через достатню простоту і швидкість укладання. Будинок з газобетону вимагає більш ретельного ставлення до фундаменту, який може бути легше, але не повинен піддаватися впливом з боку грунту, крім цього важливо особливу увагу приділити вертикальним швам при кладці, армуванню, майбутньої обробці фасаду, для усунення проблем з конденсацією пару на зовнішній поверхні газобетону.

 Doneck

Доставка в Донецьк, Донецьку область (фура)*

*приблизна вартість

AEROC Березань

AEROC Обухів

Бровари

15 грн./км

15 грн./км

15 грн./км

Таблиця пропонованої продукції

AEROC Березань

Ціна за 1м3

2226.00 грн

AEROC Обухів

2250.00 грн

Бровари

2300.00 грн

Газобетон в Україні

Купити газобетон можна в будь-якій точці України, масштаби будівництва з цього матеріалу порівняно із цеглою зростають з кожним роком. Легкий, міцний, не вимагає посиленого фундаменту, при цьому легко обшиваний будь фасадним матеріалом газобетон володіє масою переваг. Такі великі центри, як Київ, Донецьк і Донецька область щороку споживають величезну кількість газобетону та інших видів бетону. Якщо масштаби великого будівництва знизилися, то зведення малих архітектурних форм, прибудов триває.

Потрібно купити газобетон або замовити з доставкою, заводи і інтернет-магазини пропонують зручні умови для кінцевого споживача. Замовляти варто лише після ретельного розрахунку. Це дає змогу замовити необхідну кількість і не докуповувати окремі блоки. Ціна газобетонних блоків залежить від того, яка технологія лежить в основі виробництва – автоклавна чи ні. Газобетони можна розрізнити, розглянувши їх на зрізі. Блоки легко пиляються ножівкою і електроінструментом, на зрізі блоку буде видно маленькі бульбашки однорідної структури. Така структура блоків дозволяє матеріалу бути міцним, його міцність зростає з часом і при незмінному обсязі досить легким.

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.