+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Газобетон для стін

На сьогодні, в будівельній індустрії надано велика різноманітність матеріалів для зведення стін, і при проектуванні, все частіше вибирається матеріал, такий як газобетон. Його вибір, заснований на простоті роботи з ним, а також на швидкості його укладання. Виходячи з цих факторів, конструкції з газобетону набирають велику популярність.

Газобетоном називають будівельні блоки виконані з цементної суміші з додаванням спеціальних добавок. У готовому блоці присутня велика кількість бульбашок, що істотно впливає на масу блоку, а також на його теплопровідність. Виконання газобетону в домашніх умовах практично неможливо, так як потрібне спеціальне обладнання.
Існують два способи отримання газобетонних блоків. Перший з них автоклавний. При цьому способі виробництва газобетонні блоки виходять міцніше, так як проводитися їх спікання. Другий спосіб, це не автоклавний. Цей спосіб полягає в більш дешевому виробництві. Міцність не автоклавного газобетону досягається шляхом внесення добавок до складу.
Незалежно від способу виробництва газоблоки поділяються по маркам, які означають щільність. Завдяки марці визначається якої щільності газоблок потрібен для конкретних робіт.
Інгредієнти, які входять до складу газобетонних блоків:
 • Цемент як основна сполучна;
 • Вапно;
 • Кварцевий пісок;
 • Вода;
 • Алюмінієва пудра;
Всі ці складові вводяться до складу загальної суміші в строгих пропорціях і послідовності.

Позитивні якості газоблоків

Перше, що необхідно відзначити, це теплоізоляційні властивості, так як це пористий матеріал. Конструкції з газоблоків вимагають меншого обігріву і як наслідок менші витрати на енергоресурси. Другим позитивним якістю є його легкість по масі і розміри каменів. При укладанні газоблоків досягається максимальна продуктивність, так як розміри блоків набагато більше ніж у цегли, також велику роль грає їхня мала маса. Так як об'ємний блок може пересувати одна людина, це виключає можливість використання додаткових механізмів. 

Негативні якості газоблоку

Основною негативною якістю газоблоків є їх крихкість. Чи неправильне транспортування або технологія виробництва призводить до того, що на каменях утворюються тріщини, що погано позначається на всій міцності конструкції. 

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.