+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Гідроізоляція будинку з газобетону

Газобетонні блоки в кращу сторону впливають на фізичні властивості будівель. Даний матеріал має гарний теплозахист і невелику вагу, що значно може прискорити будівництво головної частини всіх будівель - фундаменту.

Гідроізоляція будинку з газобетону необхідна, оскільки газобетонні блоки добре вбирають водяні пари. 

Виготовлення такого будівельного матеріалу як газобетон відбувається при перемішуванні цементу, води, кварцового піску, вапна й алюмінієвої пудри, завдяки якій в блоках утворюється пориста структура. Сьогодні газобетонні блоки застосовуються в будівництві і малоповерхових, і багатоповерхових будівель. Невелика вага такого матеріалу дозволяє наростити поверховість старих будівель.

Крім всіх значних плюсів газобетонних блоків (теплозахист, мала вага, невисока вартість), є один значний недолік - матеріал добре вбирає вологу. Це означає, що ізолювати газобетонні блоки від вологості вкрай необхідно. Якщо з блоків зроблені стіни, то досить нанести сантиметровий шар штукатурки з якимись добавками, які зможуть запобігти проникненню вологи. Вологість зробить конструкцію з газобетонних блоків ненадійною і з часом можуть утворитися тріщини, що призведе до зайвих витрат на відновлення.

Необхідно добре подбати про гідроізоляцію і пароізоляцію фундаменту побудови. Легка вага матеріалу знижує навантаження на фундамент, що добре позначається на спорудженні підстави споруди і зменшує витрати. Але незважаючи на те, з якого матеріалу створено підставу, гідроізоляцію потрібно в будь-якому випадку проводити ретельно. Хорошим і надійним матеріалом для гідроізоляції є бітумна суміш, яка наноситься на поверхню, в особливості на стиках і кутах.

Перед тим, як почати роботи, потрібно очистити від пилу і нерівностей газобетон. Залишкові суміші і розчини слід зрівняти або очистити, щоб стіна була найбільш рівною.

Після підготовки поверхні потрібно здійснити ґрунтовку для поліпшення гідроізоляції. Відповідно до бюджету і середньорічним погодним умовам вибирають той чи інший вид грунтовки. Покриття здійснюється широким пензлем, якісно обробляючи всю поверхню. Цей крок виконується при температурі вище двох градусів тепла, інакше рекомендується дочекатися найбільш сприятливих умов.

Заключним етапом є шпаклівка. Вона включає в себе кілька кроків. На початку наноситься тонкий шар, приблизно в два міліметри, потім слід покласти шар армування з склосітки, щоб не було видно армуючого шару. Варто звернути увагу на місця, де буде підвищено вологість, наприклад, труби.

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.