+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Ивано-Франковск, Ивано-Франковская область

Ивано-Франковск, Ивано-Франковская область

Газосилікатні блоки – це сучасний пористий матеріал, що складається із суміші піску і вапна з домішкою невеликої кількості цементу. Процес виробництва відбувається з допомогою спеціальних газоутворювачів, в результаті чого виходить твердіння матеріалу. Будівельні блоки з газосилікату можна виготовити з застосуванням автоклава або без нього. Причому автоклавний спосіб дає можливість отримати блоки з більш високими показниками міцності і малою усадкою при висиханні. Блоки, вироблені без застосування сушіння в автоклаві, будуть давати в п'ять разів більшу усадку в процесі висихання.

Купити газосилікатний блок в Івано-Франківськ і Іванофранківську область з доставкою без передоплати можна звернувшись в нашу компанію. У нас ви гарантовано отримаєте якісний газоблок. Блоки виробництва заводів «Аерок» і «Стоунлайт» відрізняються високими експлуатаційними характеристиками. Компанія «AStone» готова надати вам дану продукцію за ціною нижче ринкової, що допоможе вам заощадити гроші і отримати відмінний, надійний матеріал. Перевагою замовлення газоблоку в Івано-Франківськ у нас є доставка на об'єкт без попередньої передоплати. Продаж газосилікатних блоків на сайті нашої компанії проводитися без вихідних в робочий час. Для того, щоб замовити блоки, необхідно оформити заявку на сайті або зателефонувати за вказаними телефонами. Фахівці компанії зв'яжуться з вами найближчим часом для підтвердження вашого замовлення. Так як ціни в даний час часто змінюються, краще дізнаватися їх заздалегідь по телефону. Щоб придбати блоки газосилікатні за ціною з доставкою, в розрахунок береться відстань до об'єкту призначення.

 Ivano Frankivsk Oblast

Доставка в Івано-Франківськ, Івано-Франківську область  (фура)

AEROC Березань

AEROC Обухів

Бровари

7500.00

7500.00

7500.00

Таблиця пропонованої продукції

AEROC Березань

Ціна за 1м3

1345.00 грн

AEROC Обухів

1370.00 грн

Бровари

1200.00 грн

 Основною перевагою даного матеріалу є мала вага. Матеріал володіє прекрасними теплотехнічними характеристиками. Достатня міцність для будівництва малоповерхових приміщень. Хороші звукоізоляційні властивості. Матеріал надійний і вогнестійкий. Доступна ціна даного будівельного матеріалу.

Даний матеріал вимагає зовнішньої обробки стін, щоб домогтися естетичного вигляду будівлі. Для спорудження будівлі за допомогою газосилікату потрібен надійний і міцний фундамент.

В залежності від щільності матеріалу газосилікатні блоки можна розділити на три категорії: конструкційні, теплоізоляційні, а також конструкційно - теплоізоляційні. Конструкційні блоки використовують для будівництва несучих стін, теплотехнічні застосовують в місцях, де необхідно підвищити теплову характеристику стін. У свою чергу конструкційно-теплоізоляційні блоки відмінно підійдуть для зведення міжкімнатних перегородок. Морозостійкість даного матеріалу залежить від обсягу пір. У більшості випадків блоки витримують до 35 циклів замерзання і розморожування. Теплопровідність газоблоків залежить від щільності, чим вище щільність матеріалу, тим вище теплопровідні властивості блоків. Оскільки цей матеріал є екологічно чистим, його застосування не може завдати шкоди здоров'ю людини. Всі ці унікальні властивості матеріалу роблять його популярним у всіх галузях будівництва.

Звернувшись в нашу компанію, ви зможете придбати високоякісний будівельний матеріал, за досить низькою ціною в Івано-Франківськ. Фахівці нашої компанії нададуть саму велику консультацію по товару, який ви можете придбати в будь-який зручний для вас час. Доставка вашого замовлення буде проведена в найкоротші терміни. У нашій компанії працюють висококваліфіковані фахівці, які мають величезний багаж знань і багаторічний досвід роботи. Звернувшись в нашу компанію, ви будете рекомендувати нас своїм друзям і близьким.

Купити газобетон в Івано-Франківськ, Косів, Городенка, Яремче, Богородчани, Галич, Надвірна, Калуш, Бурштин, Болехів, Тисмениця, Рогатин, Делятин, Тлумач, Ланчин, Коломия, Перегінське, Снятин, Долина.

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.