+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Ивано-Франковск, Ивано-Франковская область

Ивано-Франковск, Ивано-Франковская область

Газосилікатні блоки – це сучасний пористий матеріал, що складається із суміші піску і вапна з домішкою невеликої кількості цементу. Процес виробництва відбувається з допомогою спеціальних газоутворювачів, в результаті чого виходить твердіння матеріалу. Будівельні блоки з газосилікату можна виготовити з застосуванням автоклава або без нього. Причому автоклавний спосіб дає можливість отримати блоки з більш високими показниками міцності і малою усадкою при висиханні. Блоки, вироблені без застосування сушіння в автоклаві, будуть давати в п'ять разів більшу усадку в процесі висихання.

Купити газосилікатний блок в Івано-Франківськ і Іванофранківську область з доставкою без передоплати можна звернувшись в нашу компанію. У нас ви гарантовано отримаєте якісний газоблок. Блоки виробництва заводів «Аерок» і «Стоунлайт» відрізняються високими експлуатаційними характеристиками. Компанія «AStone» готова надати вам дану продукцію за ціною нижче ринкової, що допоможе вам заощадити гроші і отримати відмінний, надійний матеріал. Перевагою замовлення газоблоку в Івано-Франківськ у нас є доставка на об'єкт без попередньої передоплати. Продаж газосилікатних блоків на сайті нашої компанії проводитися без вихідних в робочий час. Для того, щоб замовити блоки, необхідно оформити заявку на сайті або зателефонувати за вказаними телефонами. Фахівці компанії зв'яжуться з вами найближчим часом для підтвердження вашого замовлення. Так як ціни в даний час часто змінюються, краще дізнаватися їх заздалегідь по телефону. Щоб придбати блоки газосилікатні за ціною з доставкою, в розрахунок береться відстань до об'єкту призначення.

 Ivano Frankivsk Oblast

Доставка в Івано-Франківськ, Івано-Франківську область  (фура)*

*приблизна вартість

AEROC Березань

AEROC Обухів

Бровари

15 грн./км

15 грн./км

15 грн./км

Таблиця пропонованої продукції

AEROC Березань

Ціна за 1м3

1740.00 грн

AEROC Обухів

1764.00 грн

Бровари

1680.00 грн

 Основною перевагою даного матеріалу є мала вага. Матеріал володіє прекрасними теплотехнічними характеристиками. Достатня міцність для будівництва малоповерхових приміщень. Хороші звукоізоляційні властивості. Матеріал надійний і вогнестійкий. Доступна ціна даного будівельного матеріалу.

Даний матеріал вимагає зовнішньої обробки стін, щоб домогтися естетичного вигляду будівлі. Для спорудження будівлі за допомогою газосилікату потрібен надійний і міцний фундамент.

В залежності від щільності матеріалу газосилікатні блоки можна розділити на три категорії: конструкційні, теплоізоляційні, а також конструкційно - теплоізоляційні. Конструкційні блоки використовують для будівництва несучих стін, теплотехнічні застосовують в місцях, де необхідно підвищити теплову характеристику стін. У свою чергу конструкційно-теплоізоляційні блоки відмінно підійдуть для зведення міжкімнатних перегородок. Морозостійкість даного матеріалу залежить від обсягу пір. У більшості випадків блоки витримують до 35 циклів замерзання і розморожування. Теплопровідність газоблоків залежить від щільності, чим вище щільність матеріалу, тим вище теплопровідні властивості блоків. Оскільки цей матеріал є екологічно чистим, його застосування не може завдати шкоди здоров'ю людини. Всі ці унікальні властивості матеріалу роблять його популярним у всіх галузях будівництва.

Звернувшись в нашу компанію, ви зможете придбати високоякісний будівельний матеріал, за досить низькою ціною в Івано-Франківськ. Фахівці нашої компанії нададуть саму велику консультацію по товару, який ви можете придбати в будь-який зручний для вас час. Доставка вашого замовлення буде проведена в найкоротші терміни. У нашій компанії працюють висококваліфіковані фахівці, які мають величезний багаж знань і багаторічний досвід роботи. Звернувшись в нашу компанію, ви будете рекомендувати нас своїм друзям і близьким.

Купити газобетон в Івано-Франківськ, Косів, Городенка, Яремче, Богородчани, Галич, Надвірна, Калуш, Бурштин, Болехів, Тисмениця, Рогатин, Делятин, Тлумач, Ланчин, Коломия, Перегінське, Снятин, Долина.

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.