+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Харьков, Харьковская область

Харьков, Харьковская область

Газобетон у Харкові з кожним днем набирає попит. Використовуючи газобетон в якості будівельного матеріалу Вашого об'єкта, Ви зможете не тільки заощадити гроші, але і прискорити терміни будівництва. Матеріал енергозберігаючий і абсолютно екологічно чистий.

Купити газобетон у Харкові простіше простого. Наша компанія може запропонувати Вам якісний будівельний матеріал за доступною ціною. Ми не тільки продаємо будівельні матеріали, але і самі використовуємо їх при будівництві об'єктів. Він прослужить Вам багато років і при цьому збереже свої позитивні якості. Так що якщо Вам необхідно купити газобетон у Харкові, краще всього звертатися в нашу компанію.

При будівництві будинку або його реконструкції, однією з основних завдань є вибір матеріалів для будівництва. Від того, які характеристики матиме матеріал і його якості буде залежати довговічність будинку і мікроклімат в ньому. Основні показники при виборі будівельних матеріалів це: якість, надійність, енергозберігаючі та гідроізоляційні властивості. Газобетон об'єднує в собі всі самі позитивні властивості. Він поступово витісняє з ринку будівельних матеріалів цегла, важкий бетон і дерево, так як він має переваги над ними. Стандартні газобетонні блоки мають вагу 15 кг. Один такий блок замінює, на площі, 8 цеглин, які мають вагу 35 кг. Так Ви заощадите не тільки роботу, але ще і скоротіть витрати будівельної суміші. І це притому, що теплоізоляція у газобетону вище, ніж у цегли.

Зроблено на совість: газобетонні блоки

Блоки строгої геометричної форми, рівномірного, високої міцності з відмінними теплоізоляційними властивостями — це продукція заводу Аерок, і ми з задоволенням демонструємо її покупцями, а під час тестових випробувань не соромимося піддавати навантажень. Газобетонні блоки мають сертифікат відповідності — це гарантія якості, підкріплювана фіксованими в документах зобов'язаннями. Споживчі характеристики продукції для нас на першому місці, але ця перевага роботи з Aeroc не єдина.

Купити газобетонні блоки за найкращою ціною

 Kharkiv Oblast

Доставка в Харків, Харківську область (фура)*

*приблизна вартість

AEROC Березань

AEROC Обухів

Бровари

15 грн./км

15 грн./км

15 грн./км

Таблиця пропонованої продукції

AEROC Березань

Ціна за 1м3

1740.00 грн

AEROC Обухів

1764.00 грн

Бровари

1680.00 грн

За кожну поставку ми несемо повну відповідальність і ніколи не ухиляємося від зобов'язань, адже зі складу компанії відпускається лише продукція власного виробництва — газобетонні блоки, зроблені на заводі aeroc. Робота безпосередньо з кінцевим споживачем веде до зниження ціни, з-за чого купівля газобетонних блоків вигідна з економічної точки зору — якість газобетону безпосередньо пов'язано з рівнем виробництва:

Вхідний контроль. Якщо ви вирішили купити газобетонні блоки в Харкові, зверніть увагу на марку використовуваного заводом цементу. Ми застосовуємо тільки якісний цемент.

Сучасне обладнання. Значний рівень автоматизації підвищує якість газобетону і збільшує швидкість виробництва. В короткі терміни ми забезпечимо будь-яке підприємство газобетонними блоками в Харкові та Україні.

Зручна доставка. Логісти розташовують транспортними і швидкої доставки замовлення в будь-яку точку України.

Газобетонні блоки в Харківській області за ціною виробника.

Газобетонні блоки створюють ідеальний мікроклімат, екологічні і прості в монтажі. Однак довговічність матеріалу безпосередньо залежить від якості виробництва. У довговічності нашої продукції переконалися тисячі покупців, свідчення чому — відгуки про роботу з нашою компанією.

Телефонуйте зараз і наша розмова почнеться з приємних новин!

Купить газоблок в Харьков, Харьківська область:

Харків, Лозовий, Ізюм, Чугуєв, Куп’янськ, Люботин, Балаклея, Богодухов, Дергачі, Валки, Зміїв, Вовчанськ, Красноград, Південне, Мереф, Пісочин, Комсомольськ, Ковшарівка, Близнюки, Солоніцівка, Боровий, Нова Водолага, Двурічний, Великий Бурлук, Золочіїв, Коломак, Зачепилівка, Кегічевка, Сахновщина, Краснокутськ, Шевченкове.

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.