+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Харьков, Харьковская область

Харьков, Харьковская область

Газобетон у Харкові з кожним днем набирає попит. Використовуючи газобетон в якості будівельного матеріалу Вашого об'єкта, Ви зможете не тільки заощадити гроші, але і прискорити терміни будівництва. Матеріал енергозберігаючий і абсолютно екологічно чистий.

Купити газобетон у Харкові простіше простого. Наша компанія може запропонувати Вам якісний будівельний матеріал за доступною ціною. Ми не тільки продаємо будівельні матеріали, але і самі використовуємо їх при будівництві об'єктів. Він прослужить Вам багато років і при цьому збереже свої позитивні якості. Так що якщо Вам необхідно купити газобетон у Харкові, краще всього звертатися в нашу компанію.

При будівництві будинку або його реконструкції, однією з основних завдань є вибір матеріалів для будівництва. Від того, які характеристики матиме матеріал і його якості буде залежати довговічність будинку і мікроклімат в ньому. Основні показники при виборі будівельних матеріалів це: якість, надійність, енергозберігаючі та гідроізоляційні властивості. Газобетон об'єднує в собі всі самі позитивні властивості. Він поступово витісняє з ринку будівельних матеріалів цегла, важкий бетон і дерево, так як він має переваги над ними. Стандартні газобетонні блоки мають вагу 15 кг. Один такий блок замінює, на площі, 8 цеглин, які мають вагу 35 кг. Так Ви заощадите не тільки роботу, але ще і скоротіть витрати будівельної суміші. І це притому, що теплоізоляція у газобетону вище, ніж у цегли.

Зроблено на совість: газобетонні блоки

Блоки строгої геометричної форми, рівномірного, високої міцності з відмінними теплоізоляційними властивостями — це продукція заводу Аерок, і ми з задоволенням демонструємо її покупцями, а під час тестових випробувань не соромимося піддавати навантажень. Газобетонні блоки мають сертифікат відповідності — це гарантія якості, підкріплювана фіксованими в документах зобов'язаннями. Споживчі характеристики продукції для нас на першому місці, але ця перевага роботи з Aeroc не єдина.

Купити газобетонні блоки за найкращою ціною

 Kharkiv Oblast

Доставка в Харків, Харківську область (фура)

AEROC Березань

AEROC Обухів

Бровари

4000.00

5000.00

5000.00

Таблиця пропонованої продукції

AEROC Березань

Ціна за 1м3

1345.00 грн

AEROC Обухів

1370.00 грн

Бровари

1200.00 грн

За кожну поставку ми несемо повну відповідальність і ніколи не ухиляємося від зобов'язань, адже зі складу компанії відпускається лише продукція власного виробництва — газобетонні блоки, зроблені на заводі aeroc. Робота безпосередньо з кінцевим споживачем веде до зниження ціни, з-за чого купівля газобетонних блоків вигідна з економічної точки зору — якість газобетону безпосередньо пов'язано з рівнем виробництва:

Вхідний контроль. Якщо ви вирішили купити газобетонні блоки в Харкові, зверніть увагу на марку використовуваного заводом цементу. Ми застосовуємо тільки якісний цемент.

Сучасне обладнання. Значний рівень автоматизації підвищує якість газобетону і збільшує швидкість виробництва. В короткі терміни ми забезпечимо будь-яке підприємство газобетонними блоками в Харкові та Україні.

Зручна доставка. Логісти розташовують транспортними і швидкої доставки замовлення в будь-яку точку України.

Газобетонні блоки в Харківській області за ціною виробника.

Газобетонні блоки створюють ідеальний мікроклімат, екологічні і прості в монтажі. Однак довговічність матеріалу безпосередньо залежить від якості виробництва. У довговічності нашої продукції переконалися тисячі покупців, свідчення чому — відгуки про роботу з нашою компанією.

Телефонуйте зараз і наша розмова почнеться з приємних новин!

Купить газоблок в Харьков, Харьківська область:

Харків, Лозовий, Ізюм, Чугуєв, Куп’янськ, Люботин, Балаклея, Богодухов, Дергачі, Валки, Зміїв, Вовчанськ, Красноград, Південне, Мереф, Пісочин, Комсомольськ, Ковшарівка, Близнюки, Солоніцівка, Боровий, Нова Водолага, Двурічний, Великий Бурлук, Золочіїв, Коломак, Зачепилівка, Кегічевка, Сахновщина, Краснокутськ, Шевченкове.

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.