+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Херсон, Херсонская область

Херсон, Херсонская область

Ви хочете здешевити будівництво зовнішнього каркаса будівлі, але при цьому не втратити в якості? Тоді пропонуємо розглянути такий будівельний матеріал, як газобетонні блоки, у Херсоні вони досить популярні і використовуються для зведення будь-яких об'єктів, від соціальних до виробничих.

Як вибрати і купити газобетонні блоки у Херсоні?

Щоб розуміти, з чим вам доведеться мати справу, необхідно розібратися в технології виробництва будівельного матеріалу. По суті він являє собою різновид бетону. У складі газобетону цемент, пісок, вапно. Назву він отримав з пористої структури на 85% заповненої повітрям. Що робить блоки легкими, а також вони погано проводять тепло.

Але повернемося до теми, як же підібрати потрібний матеріал і не помилитися у виборі. Потрібно розуміти, який саме ви хочете купити газобетон. Він ділиться по маркам в'яжучої речовини . Так само фахівці радять звертати увагу на маркування за призначенням. Для утеплення підійде виключно теплоізоляційні моделі, щоб вбудувати надійні конструкції потрібні однойменні конструкційні варіанти, ну а щось середнє можуть запропонувати конструкційно-теплоізоляційні. Тепер ви розумієте. Що не можна так просто прийти в магазин або на базу і купити газобетонні блоки. Необхідно хоч трохи розумітися в характеристиках виробу.

Краще виберіть автоклавний газобетон. Газобетонні блоки рівні, мають однорідну структуру, відповідають всім технічним параметрам, якість матеріалу вас порадує.

 Kherson Oblast

Доставка в Херсон, Херсонську область (фура)*

*приблизна вартість

AEROC Березань

AEROC Обухів

Бровари

15 грн./км

15 грн./км

15 грн./км

Таблиця пропонованої продукції

AEROC Березань

Ціна за 1м3

1740.00 грн

AEROC Обухів

1764.00 грн

Бровари

1680.00 грн

Газобетон – будівельний матеріал нового покоління. Завдяки особливим властивостям, будови, зведені з його допомогою, не вимагають додаткового утеплення. Говорячи про особливі властивості, мається на увазі висока теплоізоляція, морозостійкість і звукоізоляція. Крім цих очевидних плюсів, газобетонні блоки мають і ряд інших позитивних моментів. Наприклад, газобетон абсолютно не підтримує горіння. Крім того, житло, побудоване з газобетонних блоків довговічне і екологічне. До очевидних плюсів відноситься і висока продуктивність газобетонних блоків. Варто відзначити, що газобетонні блоки дуже зручні у використанні. Без зміни міцності їх легко підігнати під потрібний розмір, обрізавши звичайною ножівкою. При цьому довговічність цього будівельного матеріалу не поступається цеглі. І так само, як і цегла, він не взаємодіє з водою.

Серед численних позитивних сторін даного виду будівельного матеріалу, є ще одна явна перевага. Газобетонні блоки здатні скоротити витрати на кладці в порівнянні із звичним будівельним цеглою. Формула проста – один блок дорівнює за обсягом двадцяти стандартних цеглин.

Газобетон іноді називають комірчастим бетоном. До його складу входить кварцовий пісок, цемент, вапно і вода. При виробництві даного виду бетону всі компоненти зважуються, надходять в автоклав, де при певних технологічних умовах відбувається спінення і подальше затвердіння готового виробу. Чому ці блоки називають газобетонними? Вся справа в тому, що процес спінювання супроводжується виділенням водню, який збільшує обсяг сирої суміші всіх інгредієнтів у п'ять разів. Блоки з ніздрюватого бетону надходять на будівельно-оздоблювальні торгові майданчики безпосередньо від заводу-виробника. Купити газобетонні (ніздрюваті) блоки у Херсоні досить легко. Телефонуйте за номерами, вказаними вище!

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.