+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Киев, Киевская область

Киев, Киевская область

На території України йде величезна кількість будівництв, на яких газобетонні блоки є одним з основних будматеріалів. На багатьох будмайданчиках Києва цей будматеріал, також активно використовується, так як вже давно відомі численні унікальні властивості газобетону, які і обумовлюють його заслужену популярність в будівництві. Попит на газоблок Київ має просто величезний.

Тут пропонується купити газоблок, Блоки виробленої підприємством. Продукція заводу в регіоні користується чималою популярністю. І не дивно. Виробництво ведеться на новітньому устаткуванні, поставленому змонтованого і німецькою фірмою "wehrhahn блоки".

Підприємство здатне виробляти до 450 000 кубічних метрів автоклавного газобетону в рік. Масовість виробництва, висока німецька якість продукції послужили причиною того, що газобетонні блоки, ціна на які найнижча в регіоні, стали дуже популярними на будівельних майданчиках Київської області.

Характеристики газоблоків

Компанія  “AStone” один з небагатьох ресурсів Київської області на якому здійснюється продаж газобетонних блоків Аерок, відрізняються європейською якістю і дуже українськими цінами. В асортименті теплоізоляційні блоки, які мають клас міцності В2. Вони володіють невеликою об'ємною вагою – 300, 400 і 500 кг / куб. м і прекрасними теплотехнічними характеристиками, які в 3 рази перевищують по теплоізоляційним властивостям цеглу і в 8 разів залізобетонні конструкції.

Міцність матеріалу дозволяє зводити з нього, при використанні в якості пустотних плит перекриття, стіни висотою 10,5 метрів. А якщо використовується монолітно-каркасне будівництво, то це обмеження не враховується. Але при цьому в будівлях, утеплених газобетоном, взимку значно скорочуються тепловтрати через стіни, а влітку, навпаки, зменшуються теплопритоки ззовні.

У київ Газоблок аерок ціна кращий з варіантів на ринку будівельних матеріалів міста як для великих будівельних підрядників, так і для тих, хто займається будівництвом приватного будинку. На сайті в режимі онлайн, завжди можна необхідну кількість блоків, щоб забезпечити ними будь-які будівельні об'єкти міста й області.

Наша компанія реалізує газоблок в Києві, якщо Ви зацікавлені в тому що б купити блок за мінімальною ціною в надійного партнера, то Ми пропонуємо зручну співпрацю на взаємовигідних умовах.

 Kyiv Oblast

Доставка в Киев и Киевскую область (фура/манипулятор)*

*приблизна вартість

AEROC Березань

AEROC Обухов

Бровары

15грн/км /45 грн/км

15грн/км /45 грн/км

15грн/км /45 грн/км

Таблица предлагаемой продукции

AEROC Березань

                               Цена за 1м3

2226.00 грн

AEROC Обухов

2250.00 грн

Бровары

2300.00 грн

Останнім часом в будівництві набирає популярність газоблок - будівельний матеріал, що виготовляється з пористого бетону, який використовується для зведення стін і міжкімнатних перегородок, будівництва житлових одно - і багатоповерхових будинків, житлових приміщень.

Газобетонні блоки мають ряд переваг перед іншими матеріалами для кладки стін:

  • великий розмір при невеликій вазі (за розміром 1 блок дорівнює приблизно 5-ти цеглин)
  • гарна рівна поверхня;
  • укладення задоволена просто і не вимагає великих тимчасових витрат;
  • екологічність (виробляються на основі натуральних компонентів)
  • висока міцність (при відсутності видимих руйнувань або пошкоджень газобетонний блок витримує практично будь-яке навантаження
  • високий рівень теплоізоляції (стіна товщиною в 1 газобетонний блок порівнянна з цегляною стіною товщиною в 1 м) і стійкість до перепадів температури.

Як вибрати хороший газоблок від виробника?

Через постійно зростаючий попит на газоблок в Київ, велика кількість постачальників пропонують газоблоки, ціна яких досить низька. Не варто попадатися на цю хитрість: низька ціна може бути внаслідок поганої якості. Вибирайте газоблок в Києві, ретельно компанію-виробника або постачальника перевіривши будматеріал. Перед покупкою обов'язково перевірте зовнішній вигляд: якісний матеріал не кришиться. Купуйте газоблоки, ціна яких відповідає їх якості!

Купити газоблок в Києві, Березані, Боярці, Броварах, Бучі, Білій Церкві, Богуславі, Василькові, Вышневом, Вишгороді, Обухові, Ірпінь, Ржищів, Переяслав-Хмельницькому, Фастові, Славутичі, Миронівці, Кагарлику, Тетієві, Таращі, Сквирі, Українці, Яготині.

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.