+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Кировоград, Кировоградская область

Кировоград, Кировоградская область

Газобетонні блоки виготовляються з комірчастого бетону і є затребуваною сировиною для різних будівельних робіт. Блоки відрізняються рівністю верхнього шару, відмінною теплоізоляцією, зручною укладанням і досить тривалим періодом служби. Купити газобетонні блоки в Кіровограді можна за доступною ціною, що є ще однією перевагою даного виду сировини.

Газобетонні блоки виготовляються з:

  1. Цементу
  2. Кварцового піску
  3. Певних газоутворювачів
  4. Вапна
  5. Гіпсу та інші матеріалів

Місто, де ви можете вигідно придбати газобетонні блоки – Кіровоград. Вони використовуються в промисловості і будівництві цивільних споруд, висотою не більше 3-х поверхів. Також даний матеріал добре себе зарекомендував при зведенні перегородок в будівлях, побудованих із застосуванням монолітної технології. Будівельні блоки дозволяють зробити стіни міцніше за рахунок використання різноманітних технологій армування.

До позитивних якостей газобетонних блоків відноситься те, що вони піддаються декільком видам обробки, за рахунок чого з ними комфортно працювати. Газобетон у подальшому можна розпилювати, висвердлювати отвори різних діаметрів. Даний матеріал не буде сідати, володіє стійкістю до дії ряду факторів.

Купити газосилікатні блоки в Кіровограді у нас – це вигідно!

 Kirovohrad Oblast

Доставка в Кіровоград, Кіровоградську область  (фура)*

*приблизна вартість

AEROC Березань

AEROC Обухів

Бровари

15 грн./км

15 грн./км

15 грн./км

Таблиця пропонованої продукції

AEROC Березань

Ціна за 1м3

1360.00 грн

AEROC Обухів

1385.00 грн

Бровари

1240.00 грн

Компанія "AStone" займається постачанням широкого виду газосилікатних блоків по Кіровоградській області, а також іншим регіонам України. У нас Ви можете купити газобетон в Кіровоград за доступними цінами від виробника.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з продукцією нашого каталогу і вибрати необхідний матеріал. Купити газосилікатні блоки в Кіровоград можна оформивши заявку та зателефонувавши по телефону. Для постійних клієнтів ми передбачили знижки і різні акції, а наш грамотний персонал завжди готовий проконсультувати з виникаючих питань.

Чому необхідно придбати газосилікатний блок?

Легкість в обробці: його дуже легко розпиляти, розрізати навіть звичайним ручним інструментом.

Теплоізоляція: матеріал має низьку теплопровідність, що дає можливість стінах зберігати тепло в зимовий час року. У літній сезон будівля навпаки, не перегрівається.

Звукоізоляція: безпосередньо від марки залежить можливість гасіння звуків. Також на ці властивості впливає густина розчину, товщина стін і система їх укладання.

Вогнестійкість: сировина газобетону не горить, тому конструкції, зведені з даного матеріалу відносяться на об'єктах з високим ступенем пожежної безпеки.

Дані переваги говорять про те, що варто купити газосилікатний блок в Кременчузі, якщо ви бажаєте отримати всі вищеописані властивості за доступною вартості.

На газобетонні стінові блоки ціна за штуку в Кіровоград в нашій компанії дорівнює пропозицій від виробника. Ми пропонуємо вартість нижчу, ніж у більшості компаній. При цьому ми гарантуємо вам високу якість товару.

Якщо ви бажаєте економити та отримувати товар високої якості, звертайтеся в нашу компанію. Ми продамо вам газобетонні стінові блоки в Кіровоград на вигідних умовах. Більш детальну консультацію ви зможете отримати за номерами телефону, вказаними на сайті.

Придбати газоблок в Кіровоград, Олександрівка, Знам’янка, Гайворон, Світловодськ, Олександрія, Бобринець, Долинська, Голованівськ, Мала Виська, Добровеличковка, Новомиргород, Новоукраїнка, Компаніївка, Вільшанка, Новгород, Петрове, Ульянівка, Новоархангельськ, Онуфрієвка, Нове Смоліно, Устинівка, Власівка, Помошне.

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.