+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Купить газоблок Киев

Купить газоблок Киев – найпопулярніший запит в пошукових системах щодо купівлі газобетонних блоків. Тому що, газобетонні блоки автоклавного твердіння - це сучасний будівельний матеріал для зведення котеджів і каркасних будинків. Вибираючи стінові й перегородкові блоки для будівництва Ви отримує цілий ряд незаперечних переваг:

Теплоізоляція. Газобетонні блоки в 4 рази тепліше цегли і в 2 рази тепліше керамзитобетонних блоків. Газобетон не вимагає додаткового утеплення.

Міцність. Блоки використовуються в якості несучих стін в 2-3х поверхових котеджах і в подальшому не дають усадочних тріщин.

Легкість. Газобетонні блоки легкі, що дозволяє швидко вести кладку. Стіни двоповерхового котеджу можна звести за 10-14 днів

Геометрія. Заводська технологія забезпечує ідеальну геометрію блоків. Це дозволяє вести кладку на клей з товщиною шва всього 2-3 мм.

Простота монтажу. Блоки легко ріжуться, пиляються за допомогою звичайної пилки по дереву або пили з победітовим напиленням. Можна зводити будинки будь-яких архітектурних форм.

Економія. Використовуючи газобетонні блоки Аерок Ви отримуєте теплий будинок з якісного, екологічно чистого матеріалу. При цьому, Ви економите на фундамет, адже блок в 3 рази легше цегли і в 2 рази легше керамзитобетону. Кладка блоків значно дешевше, так як 1 блок замінює від 20 до 30 цеглин або 3 керамзитобетонних блоків. Кількість розчину для кладки також скорочується, а тонкі шви клею не допускають їх промерзання.

Газобетон Аерок

 

Газобетон Аерок володіє однорідною структурою, кріплення в ньому витримують навантаження до 200 кг. Геометрія блоків дозволяє вести кладку з мінімальними відхиленнями, значить і витрати на обробку значно скоротяться. Теплі блоки значно заощадять витрати на обігрів будинку в майбутньому.

Зведення стін з газобетонних блоків вражає своєю швидкістю. Здаються великими на вигляд, вони, насправді, виявляються дуже легкими. Один блок може замінити до тридцяти цеглин в кладці, маючи при цьому вагу на порядок менше. Відпадає потреба у використанні спеціальної техніки для їх транспортування по території будмайданчика.

Однією з основних характеристик газобетонного блоку є точність його геометричних розмірів. Шар розчину, що знаходиться між блоками, має більший ступінь віддачі тепла, в порівнянні з газобетоном. Ось чому так важлива точність їх розмірів. Невідповідність габаритів сусідніх блоків згладжується збільшенням товщини шару розчину. Утворюються так звані «містки холоду». Порушується тепловий режим будівлі, що зводиться і зводяться нанівець всі переваги газобетону.

Крім цього, при обробці такої стіни доводиться збільшувати товщину штукатурки, вирівнюючи дефекти. А це додаткові витрати.

kupit gazoblok kiev

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.