+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Купити газобетон Аерок

Газобетон - сьогодні один з найпопулярніших будівельних матеріалів. Отримують його за допомогою змішування кремнеземистого матеріалу, води і газоутворюючої речовини. При змішуванні цих компонентів утворюється хімічна реакція, яка веде до утворення в отриманому складі повітряних пір.

Купити газобетон Аерок на сьогоднішній день ще доступніше ніж будь коли. Адже саме весна - початок будівельного сезону. Ціна надалі буде тільки рости, тому не зволікайте, та замовляйте газоблок Аерок прямо зараз!

Наявність пір в газобетонному виробі дозволяє зменшити вагу отриманого матеріалу, що робить газобетонні блоки набагато легше інших, що застосовуються в будівництві, матеріалів, наприклад цегли або бетонних блоків. Але, легка вага має і зворотну сторону. Повітряні пори в матеріалі роблять його менш міцним і більш крихким. Цей недолік веде до певних обмежень використання газобетонних блоків. Їх не можна використовувати при будівництві висотних і багатоповерхових будинків.

Переваги газобетону

Газобетон - ідеальний варіант для малоповерхових, приватних будинків. Він легкий, тому, не потрібно великих витрат на транспортування. Легка вага блоків, дозволяє побудувати двох або триповерховий будинок без посиленого фундаменту. Невелика вага блоків дозволяє значно прискорити темпи будівництва, при мінімальних затратах. Пориста структура блоку дозволяє відмінно утримувати тепло, а це зменшення теплових втрат і зниження витрат на обігрів будинку. Блоки - довговічні, екологічно безпечні і вогнестійкі. На відміну від цегли або монолітних блоків, газобетонні легко піддаються розпилюванню і при необхідності, їх можна використовувати для реалізації будь-якої дизайнерської фантазії в будівництві.

Недоліки газобетонних блоків

Як і у будь-якого іншого матеріалу слід врахувати і слабкі сторони цього матеріалу. Як ми вже писали - невисока механічна міцність через повітряні пори. Звідси виникає проблема високого навантаження на блоки, яку можуть надавати: плити перекриття, покрівельні опори. Щоб блоки витримали вагу, їх необхідно в місці стиків армувати.

Незважаючи на наявні недоліки, даний вид будівельного матеріалу один з найкращих, для будівництва малоповерхових будинків, дач, котеджів. Його застосування значно знижує витрати на будівництво і експлуатацію.

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.