+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Львов, Львовская область

Львов, Львовская область

Швидкість, з якою в сьогоднішніх умовах розвиваються нові будівельні технології, можна порівняти хіба що зі стрімкою появою на ринку нових і нових будівельних матеріалів, що перевищують морально застарілі традиційні в частині експлуатаційних характеристик. І міцний і економічний газобетон (газоблок) є одним з таких інноваційних будівельних матеріалів.

Автоклавний газобетон - це різновид бетону, камінь штучного походження зі сферичними порами, який володіє цілим рядом незаперечних переваг. Почнемо з безпеки для здоров'я людини: газоблок складається з екологічно чистих сировинних матеріалів (вапно, кварцовий пісок і ін). Саме газобетон, стійкий до впливу низьких температур, добре підходить для зведення об'єктів (навіть у зимовий період) в суворих кліматичних умовах Львову і Львівської області.

Газоблок, навіть з великими габаритами, має порівняно невелику вагу, що зменшує витрати часу та робочої сили на транспортно-монтажні роботи. Виробники газобетону, що лідирують на ринку Львову і Львівської області (наприклад, Аерок та Стоунлайт), виробляють газоблоки стандартних оптимізованих розмірів з кишенями для більш зручного захоплення і системою «гребінь-паз» для більш міцного зчеплення і економії в'яжучого агента.

Клей для газобетону, з допомогою якого найчастіше проводиться монтаж, сприяє підвищенню теплоізоляційних характеристик кладки. Більшість виробників випускають клей для газобетону, оптимально відповідний для «рідних» газоблоків.

Автоклавний газобетон на 80% складається з сферичних повітряних бульбашок, забезпечуючи за рахунок відмінної теплоізоляції, зниження витрат на опалення в майбутньому до 30% - значне енергозбереження, чи не правда?

Необхідно згадати високу ступінь звукоізоляції (як стверджують спеціалісти, вона в десять разів перевищує показники цегляної кладки) і абсолютну негорючість (високу пожежобезпечність будівель).

Кращий газоблок можна купити у Львові через Інтернет; проводиться оперативна доставка газобетону, завдяки грамотній організації роботи цілого колективу кваліфікованих професіоналів. Ціна на куб газобетону є обґрунтованою і демократичною, а для оптових покупців встановлюється в індивідуальному порядку.

Безпечний і економічний автоклавний газобетон від провідних виробників у Львові і Львівській області, сертифікований і забезпечений гарантіями якості.

 Lviv Oblast

Доставка в Львів, Львівську область  (фура)

AEROC Березань

AEROC Обухів

Бровари

6500.00

6500.00

6500.00

Таблиця пропонованої продукції

AEROC Березань

Ціна за 1м3

1345.00 грн

AEROC Обухів

1370.00 грн

Бровари

1200.00 грн

Автоклавний газобетон AEROC

Частина значного асортименту компанії «Аерок», одного з найбільших підприємств з виробництва автоклавного газобетону в Україні. Виробництво, що підтверджено сертифікатом відповідності міжнародному стандарту, повністю автоматизовано і є екологічно безпечним, сучасним і потужним. На високотехнологічному німецькому обладнанні «Wehrhahn» за міжнародною системою управління якістю випускаються легкі і міцні газоблоки, визнані кращими для Львову в умовах Заходу.

Газобетон AEROC відповідає всім сучасним вимогам до звукоізоляції і тепловий захист, його використання допомагає уникнути багатьох поширених будівельних помилок. Повнотілі газоблоки аерок невибагливі до обробки, утворюють міцну кладку з рівною поверхнею та тонкими швами, яку дуже складно якось зашкодити.

Газобетонні блоки AEROC випускаються як з рівною бічною поверхнею, так і паз-гребневою конструкцією на торці. Гребені та пази забезпечують міцне і швидке з'єднання блоків, істотно знижуючи витрату клею для газобетону - у такому разі його треба наносити тільки на зовнішні смуги торцевої поверхні блоків AEROC. На бічних поверхнях робляться кишені, спеціальні поглиблення для зручності транспортування і монтажу.

Автоклавний газобетон AEROC - економічний і енергозберігаючий будівельний матеріал, оптимальний для зведення об'єктів у Львові і Львівській області.

Купити піноблок у Львові, пінобетон у Львівській області, газоблок в Дрогобич, газобетон в Стрий, Броди, Сокаль, Стебник, Самбір, Червоноград, Винники, Борислав, Жовква, Городок, Миколаїв, Трускавець, Соснівка, Жидачів, Новояворівськ, Золочів, Новий Розділ. 

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.