+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Львов, Львовская область

Львов, Львовская область

Швидкість, з якою в сьогоднішніх умовах розвиваються нові будівельні технології, можна порівняти хіба що зі стрімкою появою на ринку нових і нових будівельних матеріалів, що перевищують морально застарілі традиційні в частині експлуатаційних характеристик. І міцний і економічний газобетон (газоблок) є одним з таких інноваційних будівельних матеріалів.

Автоклавний газобетон - це різновид бетону, камінь штучного походження зі сферичними порами, який володіє цілим рядом незаперечних переваг. Почнемо з безпеки для здоров'я людини: газоблок складається з екологічно чистих сировинних матеріалів (вапно, кварцовий пісок і ін). Саме газобетон, стійкий до впливу низьких температур, добре підходить для зведення об'єктів (навіть у зимовий період) в суворих кліматичних умовах Львову і Львівської області.

Газоблок, навіть з великими габаритами, має порівняно невелику вагу, що зменшує витрати часу та робочої сили на транспортно-монтажні роботи. Виробники газобетону, що лідирують на ринку Львову і Львівської області (наприклад, Аерок та Стоунлайт), виробляють газоблоки стандартних оптимізованих розмірів з кишенями для більш зручного захоплення і системою «гребінь-паз» для більш міцного зчеплення і економії в'яжучого агента.

Клей для газобетону, з допомогою якого найчастіше проводиться монтаж, сприяє підвищенню теплоізоляційних характеристик кладки. Більшість виробників випускають клей для газобетону, оптимально відповідний для «рідних» газоблоків.

Автоклавний газобетон на 80% складається з сферичних повітряних бульбашок, забезпечуючи за рахунок відмінної теплоізоляції, зниження витрат на опалення в майбутньому до 30% - значне енергозбереження, чи не правда?

Необхідно згадати високу ступінь звукоізоляції (як стверджують спеціалісти, вона в десять разів перевищує показники цегляної кладки) і абсолютну негорючість (високу пожежобезпечність будівель).

Кращий газоблок можна купити у Львові через Інтернет; проводиться оперативна доставка газобетону, завдяки грамотній організації роботи цілого колективу кваліфікованих професіоналів. Ціна на куб газобетону є обґрунтованою і демократичною, а для оптових покупців встановлюється в індивідуальному порядку.

Безпечний і економічний автоклавний газобетон від провідних виробників у Львові і Львівській області, сертифікований і забезпечений гарантіями якості.

 Lviv Oblast

Доставка в Львів, Львівську область  (фура)*

*приблизна вартість

AEROC Березань

AEROC Обухів

Бровари

15 грн./км

15 грн./км

15 грн./км

Таблиця пропонованої продукції

AEROC Березань

Ціна за 1м3

1740.00 грн

AEROC Обухів

1764.00 грн

Бровари

1680.00 грн

Автоклавний газобетон AEROC

Частина значного асортименту компанії «Аерок», одного з найбільших підприємств з виробництва автоклавного газобетону в Україні. Виробництво, що підтверджено сертифікатом відповідності міжнародному стандарту, повністю автоматизовано і є екологічно безпечним, сучасним і потужним. На високотехнологічному німецькому обладнанні «Wehrhahn» за міжнародною системою управління якістю випускаються легкі і міцні газоблоки, визнані кращими для Львову в умовах Заходу.

Газобетон AEROC відповідає всім сучасним вимогам до звукоізоляції і тепловий захист, його використання допомагає уникнути багатьох поширених будівельних помилок. Повнотілі газоблоки аерок невибагливі до обробки, утворюють міцну кладку з рівною поверхнею та тонкими швами, яку дуже складно якось зашкодити.

Газобетонні блоки AEROC випускаються як з рівною бічною поверхнею, так і паз-гребневою конструкцією на торці. Гребені та пази забезпечують міцне і швидке з'єднання блоків, істотно знижуючи витрату клею для газобетону - у такому разі його треба наносити тільки на зовнішні смуги торцевої поверхні блоків AEROC. На бічних поверхнях робляться кишені, спеціальні поглиблення для зручності транспортування і монтажу.

Автоклавний газобетон AEROC - економічний і енергозберігаючий будівельний матеріал, оптимальний для зведення об'єктів у Львові і Львівській області.

Купити піноблок у Львові, пінобетон у Львівській області, газоблок в Дрогобич, газобетон в Стрий, Броди, Сокаль, Стебник, Самбір, Червоноград, Винники, Борислав, Жовква, Городок, Миколаїв, Трускавець, Соснівка, Жидачів, Новояворівськ, Золочів, Новий Розділ. 

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.