+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Николаев, Николаевская область

Николаев, Николаевская область

Компанія «AStone» пропонує купити будівельні матеріали у Миколаєві за найкращими цінами.

Газобетон – поєднання надійності та доступної ціни

Хороші техніко-експлуатаційні характеристики блоків при їх вельми невисокій ціні зробили їх дуже поширеним матеріалом. Вони широко застосовуються для малоповерхового індивідуального будівництва, а також для зведення несучих стін в каркасному багатоповерховому будівництві. Відмінний вибір для вашого будівництва з багатьох причин:

 Вони володіють достатньою міцністю. Вироби маркою щільністю D300, D400 і D500 можуть використовуватися для несучих конструкцій будівель до 3 поверхів заввишки.

Пориста структура забезпечує високі теплоізоляційні властивості матеріалу . Що дозволяє економити на додатковому утепленні, і зменшує витрати на опалення в подальшому використанні будівлі.

Шумопоглинаючі властивості відповідають всім сучасним вимогам.

Газобетонна продукція відрізняється хорошою паропроникністю, що забезпечує збереження комфортного мікроклімату в приміщенні.

 Матеріал пожежобезпечний і екологічний.

Вага менше, ніж у цегли аналогічного обсягу, що зменшує навантаження на фундаменти і дає можливість використовувати фундаментні подушки або палі меншого розміру і вартості.Обсяг одного виробу дорівнює обсягу 25 одинарних цеглин. Це дозволяє заощадити ще на стадії закупівлі матеріалу. Крім того, великий розмір продукції зменшує витрату розчину. Процес зведення стін значно менш трудомісткий порівняно з цегляною кладкою, і в кілька разів більш швидкий.

 Пропоновані нами будівельні матеріали відрізняються високою точністю геометричних розмірів. Що дозволяє отримати рівну стіну без додаткових зусиль і витрат. І згодом скорочує витрати на оштукатурювання.

Купити газобетонні блоки у Миколаєві — низькі ціни, висока якість!

Наша компанія пропонує купити газобетон у Миколаєві з доставкою зі складів виробника за вигідними цінами. У нас великий асортимент різних матеріалів під будь-які потреби та бюджет.

 Консультанти дадуть відповідь на всі ваші питання, допоможуть підібрати потрібні вироби.

Представлена продукція відповідає діючим нормам і має сертифікати відповідності.

Ми даємо знижку при великих замовленнях. Доставка на об'єкт фурами в найкоротші терміни .

 Mykolaiv Oblast

Доставка в Миколаїв, Миколаївську область (фура)*

*приблизна вартість

AEROC Березань

AEROC Обухів

Бровари

15 грн./км

15 грн./км

15 грн./км

Таблиця пропонованої продукції

AEROC Березань

Ціна за 1м3

1740.00 грн

AEROC Обухів

1764.00 грн

Бровари

1680.00 грн

Газобетонні блоки купити у Миколаєві

Універсальні якості газосилікатного блоку відомі кожному, хто з ним стикався в процесі будівництва. Він зручний у роботі і екологічний. Перш, ніж купити газосилікатний блок, в першу чергу, необхідно звернути увагу на його щільність і геометрію. Досить часто газобетонний блок, виготовлений на зношеному устаткуванні, що не відповідає стандартам, і в процесі зведення стін його доводиться додатково обробляти.

Для того щоб купити газосилікатні блоки у Миколаєві, досить звернутися в компанію «AStone». Ми поставляємо продукцію тільки перевірених виробників і гарантуємо якість.

 Залежно від якості, щільності і виробника ціна газосилікату може відрізнятися. Вплив на вартість газоблоку надає і сезонність. Для того щоб купити блок, достатньо зателефонувати в нашу компанію. Він поставляється на піддонах, упакованим в поліетилен. Доставка товару у Миколаїв здійснюється протягом невеликого терміну з моменту оформлення замовлення. 

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.