+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Одесса, Одесская область

Одесса, Одесская область

ГАЗОБЕТОН володіє наступними перевагами і особливостями:

Міцність - газобетон є найкращим компромісом між легкістю і міцністю при оптимальній термоізоляції.

Об'ємна густина - важлива якість газобетону. Збільшення об'ємної густини, призводить до підвищення міцності. А чим менше об'ємна густина, тим більші ізоляційні властивості газобетону; матеріал більш теплий.

Міцність на стиск - повністю залежить від об'ємної густини. Так для газобетону марки D500 характерна міцність на стиск 2,5 МПа. При відносно невеликій густині, газобетон має гарну міцність, що дозволяє використовувати його в будівництві несучих та самонесучих і стін-наповнювачів.

Зручність і практичність газобетону. Піноблоки не кришаться при їх обробці будівельними інструментами, в т. ч. при свердлінні вони не розсипаються. Зріз виходить чистий і рівний. При монтажі побутового обладнання на стіни з газобетону не виникає проблем з кріпленням.

 Odesa Oblast

Доставка в Одесу, Одеську область (фура)

AEROC Березань

AEROC Обухів

Бровари

7500.00

7500.00

7500.00

Таблиця пропонованої продукції

AEROC Березань

Ціна за 1м3

1205.00 грн

AEROC Обухів

1230.00 грн

Бровари

1050.00-1080.00 грн

Низька ціна на газобетон. Використовується сучасне високопродуктивне обладнання, виробничий процес автоматизований. це дозволяє знизити собівартість продукції і виставляти конкурентоспроможні ціни. У нас найкраща ціна на газоблок в Одесі!

Продукція нашої компанії – це газоблок найвищої якості, який володіє такими відмінними властивостями:

відмінно ізолюють шум – саме тому їх часто використовують для будівництва внутрішніх перегородок,

зберігають тепло усередині приміщення,

виробляються з екологічно чистих речовин,

успішно протистоять займанню,

пручаються ерозії і проникнення хімічних речовин,

прості в обробці.

Піноблоки, або як ще їх називають пінобетон - це легкий ніздрюватий бетон, який отримують у результаті затвердіння розчину з цементу, піску, води і піни, яка забезпечує необхідний вміст і рівномірний розподіл повітря в бетоні. При будівництві з газоблоків, стіна з газобетону легко «дихає» за наявності пор в матеріалі.

По екологічності, пінобетон близький до дерева, але не горючий і довговічний, недорогий, економічний, міцний, екологічно чистий, біологічно стійкий матеріал. До руйнівного впливу вуглеводнів, бактерій, грибків, пінобетон стійкий. Всі будівельні матеріали з газобетону надійно захищені від комах і гризунів, пожежобезпечні.

Компанія «AStone» пропонує газобетон в Одесі, що відповідає всім критеріям наших покупців щодо якості і ціни, а також займається доставкою продукції до об'єктів будівництва.Наша компанія пропонує вам високоякісний піноблок, відрізняється міцністю і довговічністю.

Газобетон ціна Одеса на сьогоднішній день є популярним будівельним матеріалом, який поєднує в собі відмінні характеристики: надійність, добра ізоляція, легка для підтримки, і це, безумовно, важливо, газобетонний блок ціна в Одесі вигідно. Всі ці якості ідеально підходять для установки фундаменту з бетону. Також популярні ванни з газобетонних блоків. Крім того, проекти з газобетонних блоків відрізняються великою різноманітністю. Вартість бетону залежить від конкретного розміру і виробника газобетону. Кладка газобетонних блоків виконується за допомогою спеціального складу, наша компанія пропонує клей для газобетонних блоків ціна в Одесі, що вигідніше. Якщо Ви не визначилися, який газобетон краще – ви можете зателефонувати нашим менеджерам.

Використання газобетонних блоків:

Будівництво будинків з газобетонних блоків

Стіни з газобетонних блоків зсередини

Стіни виготовлені з газобетонних блоків

Канали вентиляції

Димарі

Паркани

Переваги газобетонних блоків

Висока швидкість зведення конструкцій з-за великого розміру

Висока якість (наприклад, в порівнянні з бетонними блоками), тому його виробляють на заводах

Легко піддається обробці (свердління, розпилювання)

Екологічно чистий матеріал, не містить шкідливих речовин)

Висока ступінь надійності

Не гниє і не горить

Проста технологія кладки

Міцність (стіни з газобетонних блоків здатний зберігати свою міцність протягом 100 років)

Низька ступінь теплопровідності, тому, не вимагає додаткового утеплення взимку і не перегрівається влітку

Ціни на газобетонні блоки і газобетон у Одесі

Ви задали питання: Скільки коштує куб бетону в Одесі, то звертайтеся в нашу компанію. Ми пропонуємо великий вибір газоблоку від виробника з доставкою в Одесу. Наші менеджери підберуть для вас найкращий газоблок за найкращою ціною.

 

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.