Одесса, Одесская область

Одесса, Одесская область

ГАЗОБЕТОН володіє наступними перевагами і особливостями:

Міцність - газобетон є найкращим компромісом між легкістю і міцністю при оптимальній термоізоляції.

Об'ємна густина - важлива якість газобетону. Збільшення об'ємної густини, призводить до підвищення міцності. А чим менше об'ємна густина, тим більші ізоляційні властивості газобетону; матеріал більш теплий.

Міцність на стиск - повністю залежить від об'ємної густини. Так для газобетону марки D500 характерна міцність на стиск 2,5 МПа. При відносно невеликій густині, газобетон має гарну міцність, що дозволяє використовувати його в будівництві несучих та самонесучих і стін-наповнювачів.

Зручність і практичність газобетону. Піноблоки не кришаться при їх обробці будівельними інструментами, в т. ч. при свердлінні вони не розсипаються. Зріз виходить чистий і рівний. При монтажі побутового обладнання на стіни з газобетону не виникає проблем з кріпленням.

 Odesa Oblast

Доставка в Одесу, Одеську область (фура)*

*приблизна вартість

AEROC Березань

AEROC Обухів

Бровари

15 грн./км

15 грн./км

15 грн./км

Таблиця пропонованої продукції

AEROC Березань

Ціна за 1м3

2226.00 грн

AEROC Обухів

2250.00 грн

Бровари

2300.00 грн

Низька ціна на газобетон. Використовується сучасне високопродуктивне обладнання, виробничий процес автоматизований. це дозволяє знизити собівартість продукції і виставляти конкурентоспроможні ціни. У нас найкраща ціна на газоблок в Одесі!

Продукція нашої компанії – це газоблок найвищої якості, який володіє такими відмінними властивостями:

відмінно ізолюють шум – саме тому їх часто використовують для будівництва внутрішніх перегородок,

зберігають тепло усередині приміщення,

виробляються з екологічно чистих речовин,

успішно протистоять займанню,

пручаються ерозії і проникнення хімічних речовин,

прості в обробці.

Піноблоки, або як ще їх називають пінобетон - це легкий ніздрюватий бетон, який отримують у результаті затвердіння розчину з цементу, піску, води і піни, яка забезпечує необхідний вміст і рівномірний розподіл повітря в бетоні. При будівництві з газоблоків, стіна з газобетону легко «дихає» за наявності пор в матеріалі.

По екологічності, пінобетон близький до дерева, але не горючий і довговічний, недорогий, економічний, міцний, екологічно чистий, біологічно стійкий матеріал. До руйнівного впливу вуглеводнів, бактерій, грибків, пінобетон стійкий. Всі будівельні матеріали з газобетону надійно захищені від комах і гризунів, пожежобезпечні.

Компанія «AStone» пропонує газобетон в Одесі, що відповідає всім критеріям наших покупців щодо якості і ціни, а також займається доставкою продукції до об'єктів будівництва.Наша компанія пропонує вам високоякісний піноблок, відрізняється міцністю і довговічністю.

Газобетон ціна Одеса на сьогоднішній день є популярним будівельним матеріалом, який поєднує в собі відмінні характеристики: надійність, добра ізоляція, легка для підтримки, і це, безумовно, важливо, газобетонний блок ціна в Одесі вигідно. Всі ці якості ідеально підходять для установки фундаменту з бетону. Також популярні ванни з газобетонних блоків. Крім того, проекти з газобетонних блоків відрізняються великою різноманітністю. Вартість бетону залежить від конкретного розміру і виробника газобетону. Кладка газобетонних блоків виконується за допомогою спеціального складу, наша компанія пропонує клей для газобетонних блоків ціна в Одесі, що вигідніше. Якщо Ви не визначилися, який газобетон краще – ви можете зателефонувати нашим менеджерам.

Використання газобетонних блоків:

Будівництво будинків з газобетонних блоків

Стіни з газобетонних блоків зсередини

Стіни виготовлені з газобетонних блоків

Канали вентиляції

Димарі

Паркани

Переваги газобетонних блоків

Висока швидкість зведення конструкцій з-за великого розміру

Висока якість (наприклад, в порівнянні з бетонними блоками), тому його виробляють на заводах

Легко піддається обробці (свердління, розпилювання)

Екологічно чистий матеріал, не містить шкідливих речовин)

Висока ступінь надійності

Не гниє і не горить

Проста технологія кладки

Міцність (стіни з газобетонних блоків здатний зберігати свою міцність протягом 100 років)

Низька ступінь теплопровідності, тому, не вимагає додаткового утеплення взимку і не перегрівається влітку

Ціни на газобетонні блоки і газобетон у Одесі

Ви задали питання: Скільки коштує куб бетону в Одесі, то звертайтеся в нашу компанію. Ми пропонуємо великий вибір газоблоку від виробника з доставкою в Одесу. Наші менеджери підберуть для вас найкращий газоблок за найкращою ціною.