+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Полтава, Полтавская область

Полтава, Полтавская область

Компанія «AStone» продає газоблок в Полтаву з урахуванням доставки по області. Ви можете замовити у нас перегородкові і стінові блоки гладкі та «паз-гребінь» марки D300-D500, а також витратні матеріали: інструмент і клей.

Це легкий і теплий стіновий матеріал, виготовлений завдяки методу автоклавного твердіння. Технологія виробництва газобетонних блоків енергоємна і недешева, тому ціна завжди буде вище, ніж у його аналогів. Зате на відміну від звичайного пінобетону, яка не пройшла термічну обробку, газобетон на виході виходить штучний камінь з однорідною комірчастою структурою.

 Poltava Oblast

Доставка в Полтаву, Полтавську область (фура)

AEROC Березань

AEROC Обухів

Бровари

3500.00

4000.00

4000.00

Таблиця пропонованої продукції

AEROC Березань

Ціна за 1м3

1345.00 грн

AEROC Обухів

1370.00 грн

Бровари

1200.00 грн

Коли варто вибрати?

Ніздрюватий блок широко застосовується в індивідуальному будівництві для зведення будинків не вище 2-3 поверхів, господарських і допоміжних будівель. Якщо вам потрібно поставити на ділянці котедж, гараж, лазню або просто зробити теплу прибудову до будинку, купити газобетонні блоки – правильний вибір.

Ви виграєте відразу в таких перевагах, як:

  • Швидкість укладання

З великогабаритним блоком коробка будинку «виростає» швидше, ніж кладка з керамічної цегли. Всього 6-7 блоків – і у вас вже готовий квадратний метр стіни.

  • Зручність в роботі з газоблоки

Перегородковий блок важить 8-18 кг, стіновий 23-38 кг – навіть при середній фізичній підготовці з ними можна впоратися одному. Крім того, бічні захоплення дозволяють зручно братися руками за камені.

  • Безпроблемний монтаж

Система паз-гребінь не дозволить лав «гуляти», навіть якщо у вас немає досвіду кладочника. Просто покладіть перший камінь по волосіні, і всі інші вишикуються у суцільну рівну лінію.

Основні характеристики і сфера застосування

Перш ніж купити газоблок в Полтаві, потрібно визначитися з його характеристиками.

Представлені марки володіють хорошими показниками шумопоглинання від 42 до 44 дБ і цілком укладаються в будівельні норми. Крім того, у них відмінна паропроникність, що дозволяє стінам «дихати». Для зведення огороджувальних конструкцій ми рекомендуємо придбати газобетон «паз-гребінь»

Чому Полтава купує газобетон тут?

Як правило, ціна на газоблок в Полтаву виявляється завищеною через накруток перекупників. Ми їх не засуджуємо – їм теж треба їсти. А нашій компанії комфортніше працювати без проміжних ланок: ми просто відправляємо готові блоки з виробництва прямо до вас на будмайданчик.

Ціна на газобетонні блоки розраховується нами індивідуально під кожен проект. Наберіть за номерами телефонів, що вказані на сайті, або ж залиште заявку на пошті, з вказаним номером телефону, і найближчим часом менеджер повідомить вам про вартість блоку за штуку, кубометр, піддон або всю партію.Піноблок в Полтаві – цінний матеріал, в основі виготовлення якого лежить ніздрюватий бетон (штучний пористий матеріал) – піноблок ціна в Полтаву, різновид теплоізоляційного матеріалу. Легкий піноблок в Полтавську область простий у використанні, його можна розрізати простим ножем.

Властивості піноблоку в Полтаві:

  • Міцність. Завдяки внутрішньому дозріванню, піноблоки в Полтава з часом тільки покращують теплоізоляцію і міцність. Не гниють і не старіють.
  • Морозостійкість – знову ж таки завдяки дрібнопористій структурі.
  • Тепло - і звукоізоляція - комірчаста структура матеріалу перешкоджає теплопередачі, а акустичні властивості поглинають звук.
  • Водостійкість газоблоку.
  • Вогнестійкість. Відноситься до негорючих матеріалів.
  • Екологічність. Газобетон Полтава не виділяє токсичних речовин.
  • Легкість.

Доступна ціна газобетону в Полтаві.

Дізнавайтеся і купуйте у нас газоблок – ціна в Полтаві найнижча на нашому порталі будівництві!

Купити газобетон в Полтавській області, газоблок Зіньків, Гадяч, Золотоноша, Кобеляки, Константиноград, Кременчук, Лохвиця, Лубени, Миргород, Пирятин, Полтава, Прилуки, Ромни, Хорольськ.

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.