+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Полтава, Полтавская область

Полтава, Полтавская область

Компанія «AStone» продає газоблок в Полтаву з урахуванням доставки по області. Ви можете замовити у нас перегородкові і стінові блоки гладкі та «паз-гребінь» марки D300-D500, а також витратні матеріали: інструмент і клей.

Це легкий і теплий стіновий матеріал, виготовлений завдяки методу автоклавного твердіння. Технологія виробництва газобетонних блоків енергоємна і недешева, тому ціна завжди буде вище, ніж у його аналогів. Зате на відміну від звичайного пінобетону, яка не пройшла термічну обробку, газобетон на виході виходить штучний камінь з однорідною комірчастою структурою.

 Poltava Oblast

Доставка в Полтаву, Полтавську область (фура)*

*приблизна вартість

AEROC Березань

AEROC Обухів

Бровари

15 грн./км

15 грн./км

15 грн./км

Таблиця пропонованої продукції

AEROC Березань

Ціна за 1м3

1740.00 грн

AEROC Обухів

1764.00 грн

Бровари

1680.00 грн

Коли варто вибрати?

Ніздрюватий блок широко застосовується в індивідуальному будівництві для зведення будинків не вище 2-3 поверхів, господарських і допоміжних будівель. Якщо вам потрібно поставити на ділянці котедж, гараж, лазню або просто зробити теплу прибудову до будинку, купити газобетонні блоки – правильний вибір.

Ви виграєте відразу в таких перевагах, як:

  • Швидкість укладання

З великогабаритним блоком коробка будинку «виростає» швидше, ніж кладка з керамічної цегли. Всього 6-7 блоків – і у вас вже готовий квадратний метр стіни.

  • Зручність в роботі з газоблоки

Перегородковий блок важить 8-18 кг, стіновий 23-38 кг – навіть при середній фізичній підготовці з ними можна впоратися одному. Крім того, бічні захоплення дозволяють зручно братися руками за камені.

  • Безпроблемний монтаж

Система паз-гребінь не дозволить лав «гуляти», навіть якщо у вас немає досвіду кладочника. Просто покладіть перший камінь по волосіні, і всі інші вишикуються у суцільну рівну лінію.

Основні характеристики і сфера застосування

Перш ніж купити газоблок в Полтаві, потрібно визначитися з його характеристиками.

Представлені марки володіють хорошими показниками шумопоглинання від 42 до 44 дБ і цілком укладаються в будівельні норми. Крім того, у них відмінна паропроникність, що дозволяє стінам «дихати». Для зведення огороджувальних конструкцій ми рекомендуємо придбати газобетон «паз-гребінь»

Чому Полтава купує газобетон тут?

Як правило, ціна на газоблок в Полтаву виявляється завищеною через накруток перекупників. Ми їх не засуджуємо – їм теж треба їсти. А нашій компанії комфортніше працювати без проміжних ланок: ми просто відправляємо готові блоки з виробництва прямо до вас на будмайданчик.

Ціна на газобетонні блоки розраховується нами індивідуально під кожен проект. Наберіть за номерами телефонів, що вказані на сайті, або ж залиште заявку на пошті, з вказаним номером телефону, і найближчим часом менеджер повідомить вам про вартість блоку за штуку, кубометр, піддон або всю партію.Піноблок в Полтаві – цінний матеріал, в основі виготовлення якого лежить ніздрюватий бетон (штучний пористий матеріал) – піноблок ціна в Полтаву, різновид теплоізоляційного матеріалу. Легкий піноблок в Полтавську область простий у використанні, його можна розрізати простим ножем.

Властивості піноблоку в Полтаві:

  • Міцність. Завдяки внутрішньому дозріванню, піноблоки в Полтава з часом тільки покращують теплоізоляцію і міцність. Не гниють і не старіють.
  • Морозостійкість – знову ж таки завдяки дрібнопористій структурі.
  • Тепло - і звукоізоляція - комірчаста структура матеріалу перешкоджає теплопередачі, а акустичні властивості поглинають звук.
  • Водостійкість газоблоку.
  • Вогнестійкість. Відноситься до негорючих матеріалів.
  • Екологічність. Газобетон Полтава не виділяє токсичних речовин.
  • Легкість.

Доступна ціна газобетону в Полтаві.

Дізнавайтеся і купуйте у нас газоблок – ціна в Полтаві найнижча на нашому порталі будівництві!

Купити газобетон в Полтавській області, газоблок Зіньків, Гадяч, Золотоноша, Кобеляки, Константиноград, Кременчук, Лохвиця, Лубени, Миргород, Пирятин, Полтава, Прилуки, Ромни, Хорольськ.

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.