+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Ровно, Ровенская область

Ровно, Ровенская область

Газобетон – це штучний камінь, який має велику кількість закритих пір по всьому об'єму матеріалу. Виробництво даного матеріалу ведеться повсюдно. Якщо вас зацікавила продаж газобетону в Рівне  – придбайте його в компанії «AStone», де до роботи підходять з особливою відповідальністю. Пори-пухирці, які знаходяться всередині матеріалу, повинні бути розподілені як можна рівномірніше. Саме від цього залежить майбутня якість готового виробу. Купуючи матеріал у нашій компанії, ви не тільки отримуєте прийнятну вартість на газобетон в Рівному, але і гарантовані високі характеристики товару.

Одним з переваг, які припадають до смаку багатьом замовникам, є екологічність матеріалу. Крім цього, вироби з даної суміші отримують масу корисних конструктивних характеристик – високу міцність і легкість. Саме тому продаж газобетону в Рівненській області користується такою популярністю.

Компанія «AStone» пропонує співпрацю великим будівельним організаціям та будівельним майданчикам. У нас ви можете за прийнятною ціною за куб купити газобетон у великих обсягах. Ми гарантуємо вам безперебійні доставки в будь-яку частину міста.

Крім того, виробництво матеріалу не припиняється і в зимовий час. Ви можете купити газобетон у Рівному відмінної якості, який після затвердіння буде мати високі характеристики по міцності і іншими показниками.

 Rivne Oblast

Доставка в Рівне, Рівненську область (фура)*

*приблизна вартість

AEROC Березань

AEROC Обухів

Бровари

15 грн./км

15 грн./км

15 грн./км

Таблиця пропонованої продукції

AEROC Березань

Ціна за 1м3

1740.00 грн

AEROC Обухів

1764.00 грн

Бровари

1680.00 грн

Шановний відвідувач ресурсу, якщо Ви збираєтеся купити газобетон в Рівне найближчим часом і зараз збираєте необхідну інформацію про товар, щоб зробити правильний вибір по марці, характеристиці, розмірам і цінам газобетонних блоків, то Ви звернулися за адресою! На нашому ресурсі ви знайдете самі низькі і свіжі ціни на газобетонні блоки в Рівному і Рівненській області, всю супутню інформацію по кожному виробнику і рекомендації по підбору.

Перше, що необхідно визначити – кількість товару, що купується. Воно безпосередньо залежить від товщини стін майбутнього будинку. Якщо за проектом не передбачається додаткового шару матеріалу, наприклад, з цегли, то в нашій смузі по проекту має сенс закладати товщину стін не менше 375мм при щільності газобетону D300.

Потрібно також враховувати, що теплопровідність газоблоку безпосередньо залежить від його щільності (Чим нижче щільність матеріалу, тим краще його властивості збереження тепла, тобто матеріал краще тримає тепло). У свою чергу, чим менше щільність газобетону — тим менше його міцність. Таким чином потрібно тримати баланс між міцністю і теплопровідність.

Менеджери «AStone» допоможуть у всіх питаннях підбору та доставки будматеріалу!

Телефонуйте прямо зараз!

Купити газосилікатні блоки в Рівне, Володимирець, Варащ, Млинів, Дубно, Квасилів, Костопіль, Клевань, Сарни, Корець, Здолбунів, Зарічне, Острог, Рокитне, Березне, Гоща, Радивилів, Клесів, Дубровиця, Степань.

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.