+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Особливості модульних будівель

Будівництво швидкомонтованих модульних будівель

Часто модульні споруди стоять у вахтових селищах або важкодоступній місцевості. Використовуючи модульні технології, можна в короткі терміни отримати адміністративно-побутовий комплекс, спорудити торговий павільйон або магазин, побудувати швидкий готель.

З модулів протягом короткого часу бригада фахівців може звести контрольно-пропускний пункт і медичну частину, школу і дитячий сад, фельдшерсько-акушерський пункт і гараж.

Іншими словами, універсальність модулів дає можливість з їх використанням зводити практично всі типи споруд, які повинні бути на території селища. Серед безперечних переваг модульних будівель перед іншими типами швидкомонтованих конструкцій виділяється їх невелику вагу, що дозволяє споруджувати будова прямо на ґрунті без облаштування фундаменту.

Якщо ґрунт характеризується високим ступенем вологості та рихлістю, то закладається точковий або стрічковий фундамент. Або ж блоки встановлюються на збірні або монолітні залізобетонні плити, що забезпечують будівлі опору.

Примітно, що конструкція модульних споруд характеризується надійністю й умінням витримувати значні навантаження. Модулі можна неодноразово збирати та розбирати, наприклад, при перекиданні комплексів на нові місця дислокації.

Фахівці відзначають високу економічність будівель подібного типу, їх відмінні експлуатаційні характеристики, швидкі терміни зведення, комфортабельність (всі блоки утеплені). Важливою особливістю, якої відрізняються модульні будівлі, є їх стовідсоткова готовність до експлуатації після монтажу, а також можливість моментального підключення до найважливіших інженерних комунікацій.

При цьому витрати на зведення та подальшу експлуатацію таких будівель знаходяться в мінімальних межах. Таким чином, модульні конструкції представляються найкращим варіантом для спорудження тимчасових, але комфортабельних вахтових селищ у віддалених районах держави.

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.