+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Підбираємо цемент для кладки облицювальної цегли.

Як правильно підібрати цемент для кладки облицювальної цегли.


Цемент, як всі ми прекрасно знаємо, це просто універсальне будівельний засіб, без якого просто не можливо не одне будівництво.  Тому вам необхідно знати, які існують марки цементу, і як правильно вибрати якісний цемент, який гарантує вам якість і тривалий термін експлуатації.

В даний час можна з упевненістю сказати, що при виборі цементу практично ніхто не знає, який саме цемент йому необхідний, і як його правильно вибрати.  Звичайно, можна сподіватися на консультантів магазину, які зможуть проконсультувати, і допомогти вам правильно вибрати цемент, які допоможуть вам скоротити її витрати грошей, але і часу.  Але, як правило, продавці-консультанти не завжди готові вам надати допомогу і намагаються навпаки позбутися від того цементу, який залежався і не користується популярністю і попитом.  Саме з цієї причини вам необхідно мати уявлення про те, як правильно вибрати цемент.  Адже саме через вашого неправильного вибору згодом може повністю розвалитися споруда, не витримавши дуже великого коливання температури, або ж через занадто великих опадів.

Дуже шкода, що пакети з цементом, як правило, паперові, і не завжди можна побачити який в них міститися цемент.  Тому, купуючи цемент, покупець не може бути в повній мірі впевнений в тому, що цемент буде відповідати якості.

Адже в мішках замість якісно цементу М 500, може виявитися більш дешевий і не якісний цемент.

Варто також звернути велику увагу на якість тари, у якісних виробників мішки дуже щільні та на папері є весь набір необхідних, інформаційних даних.  Спереду на мішку є певний знак компанії виробника, або ж продавця, а так само марка цементу і ГОСТ.

Крім того, на зворотному боці мішка повинен бути в наявності сертифікат якості продукту.  Якщо чогось вищевказаного немає, то варто відразу ж відмовитися від придбання такого цементу.

Позначення на пакування з цементом М 500 Д 20 свідчить про те, що дана партія цементу містить 20% добавок.  Ця характеристика важлива тому, що відсоток добавок впливає на пластичність і міцність цементу ці 20% вступають в реакцію з водою і виділяються висоли.  Якщо добавки в цементі відсутні, то на мішки наноситься позначення Д 0. Марка цементу М 500 Д 0 є однією з найбільш потрібний на ринку будівельних матеріалів.  Цемент М 500 Д 0 володіє дуже важливою властивістю: прискореним набором міцності і ідеально підходить для кладки Білоцерківського облицювальної цегли.

Також не можна додавати миючі засоби як це часто роблять для в'язкості розчину, після цього будуть виступати висоли на цеглі, а додавати пластифікатори в розчин які перешкоджають утворенню висолів, підвищують морозостійкість розчину, що не вредина шкірі рук, не викликає корозію арматури (бесхлоріста добавка).

Цемент який ідеально підходить для кладки облицювальної цегли:

ПАТ «ХайдельбергЦемент Україна»
ВАТ «ІВАНО - ФРАНКІВСЬКЦЕМЕНТ»,
ВАТ «ВОЛИНЬ - ЦЕМЕНТ»,
ВАТ «ПОДІЛЬСЬКИЙ ЦЕМЕНТ»,
ВАТ «КИЇВЦЕМЕНТ».

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.