+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Природний камінь

У багатьох сучасних покупців сьогодні виникає закономірне питання: чому природний камінь стає все популярнішим з кожним днем. Тут немає ніяких секретів.

Мінерали, створені своєї матінкою природою, - це:

неперевершена краса;

екологічна чистота;

довговічне використання.

Стає зрозуміло, що вироби, вироблені з каменю, служать довго, виглядають просто чудово. За ними не потрібно здійснювати складний і дуже дорогий догляд. Оброблені природні камені в готовому виробі потребують лише в регулярній турботі. Наприклад, гранітна стільниця, встановлена в кухонний гарнітур, повинна регулярно протиратися і поліруватися. Навіть якщо через 20 років на поверхні з'являться дрібні відколи й шорсткості - досить запросити майстра, який за годину відполірує поверхню. Виріб знову буде виглядати як новий. Це величезний плюс.

Не варто навіть порівнювати природний камінь зі штучними пластиковими матеріалами для обробки. Перші служать довше. Термін експлуатації оздоблення фасаду, виготовленої з граніту, обчислюється століттями.

До того ж такий матеріал надійно захищає стіни будівлі:

від передчасного руйнування;

згубної вологи;

пронизують і руйнівних вітрів.

Натуральна кам'яне оздоблення на стінах будівлі або на цоколі це: практично, естетично, достойно і багато.

Як природний камінь купити в доступному ціновому сегменті?

Чудова якість мінералу, його неперевершені експлуатаційні характеристики підвищують вартість виробу, обробленого або необробленого. Тому якщо звертатися у фірми, які працюють через посередників - вартість товару ніколи не буде низькою

Звертаючись у фірму, яка безпосередньо доставляє мінерал від виробника, вдасться заощадити та купити природний камінь по максимально доступною ціною. Це не дивно. Фактично, компанія працює безпосередньо з закордонними організаціями, які видобувають мінерали в промислових масштабах. Добре налагоджена логістична мережа дає можливість мінімізувати транспортні витрати, що теж дуже важливо для економії.

Власні виробничі потужності, майстерні, де обробляються мінерали теж плюси мінімізація вартості готових виробів. Тому звертаючись в правильну компанію, вибираючи там висококласний мармур, граніт, онікс, травертин - вдасться не тільки зекономити, а й отримати якість за розумною ціною.

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.