+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Споруда нового будинку

З чого почати будівництво нового будинку?

Перед початком будівництва, будівельні організації роблять розвідку ґрунту під будівництво. Вони розраховують, яке навантаження буде здійснюватися від будови на ту чи іншу ділянку, і виконують проектування будинків.

Незалежно від того, невелика будова необхідно звести або багатоповерховий будинок, потрібен попередній проект з повним інженерним розрахунком всіх елементів будівництва від заснування до покрівлі.

Для чого потрібен проект?

Збираючись побудувати на своїй ділянці будинок, господар мріє, щоб він був містким, красивим і поєднувався з навколишньою архітектурою. Тому, замовляючи проект, він запрошує інженера, який зробить все виміри майбутньої будови, відзначить, де буде каналізація і стік, визначить місце для свердловини, якщо є в цьому необхідність, і занесе всі дані в попередні записи для створення проектної документації.

Тільки після попередніх замірів та обговорення з господарем розташування кімнат, поверховості будівлі та загальної архітектури будівлі, виконуються креслення по майбутньому будовою. Кожна людина має своє уявлення про своє майбутнє житло, мріє і будує плани з розміщення на ділянці басейну, або саду з городом, все це повинно враховуватися при побудові креслень майбутнього домашньої ділянки з будівлями.

Для багатоповерхових будівель також проводиться весь комплекс розрахунків перед початком будівництва. Чи не затверджені проектні документи не дозволяють приступити навіть до найменших робіт. Тому після створення креслень, фірма проектування займається всім комплексом підписання у відповідних інстанціях нового проекту, після чого починається будівництво.

Існує безліч готових проектів будинків, які можуть запропонувати організації, що займаються виготовленням документації. У них зберігаються фотографії побудованих об'єктів, з яких можна зробити вибір. Але найчастіше, людина хоче втілити свою мрію в реальність і замовляє будівництво будинку за вигаданим ним самим кресленням, з якого професійний інженер виготовить проект.

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.