+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Закладення тріщин в бетоні й цегляній кладці

Деякі тріщини в кладці є абсолютно нешкідливими, інші, навпаки, можуть виникнути в результаті серйозних порушень під час будівництва.

Ремонт тріщин у цегляній кладці варто починати з детального огляду з'явився дефекту. Варто також з'ясувати причину його появи. У разі якщо споруда була зведена відносно недавно, то поява тріщин, швидше за все, є виною будівельників. Залежно від причини виникнення тріщини, варто проводити ті чи інші підготовчі роботи. Про те, чим закрити ті чи інші тріщини ви зможете дізнатися зі статті.

Забивання невеликих тріщин

Тут мова йде про тріщини в штукатурці. Зону навколо тріщини варто ретельно зачистити, прибрати погано тримаються частки біля отвору. Після цього варто видалити пил за допомогою жорсткої щітки.

Закладення тріщін. Після цього тріщину потрібно промити водою за допомогою щітки або пульверизатор

Під тріщину можна підкласти ганчірку, щоб не зіпсувати інші ділянки стіни.

Після цього можна приступати до приготування гіпсового розчину. Якщо тріщина велика, то в розчин можна додати оцет, щоб він повільніше схоплювався.

Після цього шпателем можна здійснити закладення, причому розчин не повинен виходити за основну поверхню, інакше через деякий час на тому ж місці знову з'явиться тріщина.

Після повного висихання гіпсу, тріщину потрібно зачистити наждачною.

Забивання тріщин великих і середніх розмірів

Тріщини, ширина яких становить менше одного сантиметра, є середніми. При їх зачистці, варто видалити частинки цегли. Закладення здійснюється при використанні розчину гіпсу з додаванням дрібного піску в рівних пропорціях.

Якщо здійснюється закладення глибшої тріщини, її варто промити пульверизатором. Спочатку потрібно буде укласти перший шар, ущільнити його тріскою, а потім вже перейти до нанесення наступного шару. Після повного висихання, місце закладення потрібно затерти наждачним папером.

В результаті опади споруди нерідко з'являються глибокі. У даній ситуації усунення тріщин у цегляній кладці є гострою потреба. Біля неї потрібно висікти смугу, ширина якої становить близько десяти сантиметрів. Шов потрібно очистити, використовуючи гострий дріт.

Закладення невеликих тріщин у цегляній вкладці

Потім смугу потрібно змочити водою, а тріщини заповнити сумішшю вапняку і цементу. В процесі роботи розчин потрібно періодично ущільнювати. Якщо вона глибока, то в нього можна додати дрібні шматочки цегли. Як тільки розчин схопиться, стіну можна буде обробити штукатуркою.

До того як приступити до заливання тріщин в бетоні, варто упевнитися в тому, що будівля вже осіло, а тріщина з плином часу не збільшиться. В іншому випадку, забивання не приведе до бажаного ефекту. Як правило, для закладення глибоких тріщин використовують спеціальний цементний розчин. Бетонні стіни відновлюють за допомогою епоксидної смоли, яка має досить сильну склеює ефектом.

Якщо не спостерігається збільшення розмірів тріщини, то, як правило, ремонт в бетоні виконують за такою ж технологій, як і при відновленні цегляної кладки. Коли необхідно припинити розростання, слід вжити заходів для запобігання цьому явищу. Саме для цих цілей і використовують епоксидну смолу. Вона вводиться у внутрішню частину розлому, для цього виконується отвір, яке після введення смоли затирають розчином.

Свердловина повинна бути виконана на 2/3 товщини стіни з невеликим нахилом вниз для того, щоб смола не витікала. Таким же чином в глиб стіни вводиться розчин цементу зі спеціальними пластифікаторами, які дозволяють збільшити його плинність.

Заливка тріщин в бетоні

Заливка тріщин в бетоні зазвичай використовується для того, щоб уникнути їх подальшого виникнення. Для того щоб істотно знизити ймовірність виникнення тріщин, зазвичай виконують додаткову стяжку кладки. Цей метод є дієвим, тому що тріщини зазвичай з'являються через сильний розтягування кладки. Стяжка запобігає розтягнення, що, у свою чергу, виключає появу тріщин.

Це технологія, як правило, використовується на несучих стінах, які значною мірою схильні до виникнення вертикальних тріщин. Стяжку зазвичай виконують при використанні високоміцного дроту зі сталі.

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.