+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Тернополь, Тернопольская область

Тернополь, Тернопольская область

Сьогодні неухильно зростає число тих, хто вбиває в рядку пошуку фразу: «Куплю стінові блоки Тернопіль». Ці люди шукають якісні і недорогі кладочні елементи, що дозволяють побудувати індивідуальний або багатоповерховий будинок, а також багато інших споруд. Сфера застосування газобетонних стінових блоків настільки обширна, що сьогодні ці матеріали можна з упевненістю віднести до числа найбільш затребуваних.

Компанія «AStone» пропонує всьому Тернополю продукцію високої якості, яка повністю відповідає всім сучасним стандартам надійного і довговічного житла. Це екологічний і дуже легкий по вазі вид пористого бетону. Являє собою штучний камінь, по масі якого рівномірно розподілені пори.

Склад блоків:

  • цемент;
  • кварцовий пісок;
  • спеціалізовані газоутворювачі;
  • вапно, гіпс і т. д.

Виробництво газобетону

Газобетон виготовляється в ході складної хімічної реакції, але в цілому процес виготовлення схожий на інші види бетону. Спочатку змішується суха маса із усіх необхідних компонентів, потім додається вода і отриманий розчин формується в спеціальній ємності. Хімічна реакція призводить до газоутворення, тобто спучування суміші.

Цілісну монолітну масу розрізають і поміщають у спеціальний пристрій — автоклав. В ній газобетон обробляють водяною парою, надаючи сепарованим елементам необхідний запас міцності. В той же час є й інша методика виготовлення описуваного матеріалу, що виключає автоклавування. Зазначимо, що оброблені газоблоки значно міцніше звичайних.

Сфера застосування

Стінові блоки з газобетону застосовуються практично повсюдно:

  • багатоповерхове і малоповерхове житлове будівництво;
  • промислові будівлі і споруди;
  • комерційні будівлі.

Для додання стінам додаткової міцності використовуються різні армуючі технології, в тому числі опоясування, створення підпор, введення арматури. Як і у більшої частини продукції, зробленої з легкого бетону, стінових блоків є недолік у вигляді слабкої несучої міцності. Тому приватні будинки із них можна будувати до трьох поверхів у висоту — це максимум, які витримують газобетонні несучі стіни. В монолітному будівництві вони виконують роль перегородок.

Телефонуйте і замовляйте газобетонні стінові блоки в Тернопіль та Тернопільську область в нашій фірмі!

 Ternopil

Доставка в Тернопіль, Тернопільська область  (фура)*

*приблизна вартість

AEROC Березань

AEROC Обухів

Бровари

15 грн./км

15 грн./км

15 грн./км

Таблиця пропонованої продукції

AEROC Березань

Ціна за 1м3

1740.00 грн

AEROC Обухів

1764.00 грн

Бровари

1680.00 грн

Компанія «AStone» реалізує газосилікатні блоки в Тернополі. Дана продукція має ряд переваг перед традиційними будівельними матеріалами, що робить її популярною на сучасному будівельному ринку.

Газосилікатні блоки володіють відмінними фізико-механічними і теплофізичними властивостями.Основними напрямками використання є кладка несучих стін і перегородок, а також теплоізоляція приміщень.Серед характеристик даного будматеріалу слід відзначити його довговічність, екологічність і теплоізоляцію.

За своїми властивостями газосилікатний блок – це штучний пористий камінь. За рахунок своєї структури такі блоки відмінно тримають тепло – це забезпечує комфортний мікроклімат в приміщенні, запобігає різкі перепади температур і робить приміщення більш енергоефективним. Ще варто відзначити, що при щільності матеріалу, що не поступається бетону, його вага за фактом майже в 5 разів менше, що значно знижує вартість його транспортування і навантаження при виконанні робіт. При цьому газосилікат також матеріал негорючий, і здатний витримувати тривалий вплив вогню.

Звукоізоляція такого будматеріалу значно вище аналогічного параметра, наприклад, у цегляної будівлі приблизно в 10-15 разів. А той факт, що ці блоки виготовляються з повністю нетоксичних матеріалів, роблять його прекрасним вибором для людей з маленькими дітьми або алергією на інші будівельні матеріали.

Реально вигідно купити газосилікатний блок в Тернополі?

Ціна на нього, в принципі, невисока, у зв'язку з простотою його виробництва. І у переважної більшості продавців ціна на нього залежить від націнки постачальників. У нас Ви можете придбати газосилікатний блок в Тернополі прямо за цінами заводу-виробника. Наша пропозиція є дуже вигідною, особливо враховуючи співвідношення ціни і якості.

При відносно невеликому вкладенні коштів Ви отримаєте теплий і надійний будинок, який прослужить не одному поколінню Вашої родини. З повним асортиментом газосилікатних блоків, пропонованих компанією «AStone», Ви можете ознайомитися на нашому сайті. У каталозі вказані наявні варіанти даної продукції і ціни на кожен з них.

Доставка будівельних блоків в Тернопіль, Бучач, Збараж, Заліщики, Копичинці, Зборів, Ланівці, Підгайці, Монастириська, Почаїв, Теребовля, Скалат, Шумськ, Хоростків.

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.