+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Тернополь, Тернопольская область

Тернополь, Тернопольская область

Сьогодні неухильно зростає число тих, хто вбиває в рядку пошуку фразу: «Куплю стінові блоки Тернопіль». Ці люди шукають якісні і недорогі кладочні елементи, що дозволяють побудувати індивідуальний або багатоповерховий будинок, а також багато інших споруд. Сфера застосування газобетонних стінових блоків настільки обширна, що сьогодні ці матеріали можна з упевненістю віднести до числа найбільш затребуваних.

Компанія «AStone» пропонує всьому Тернополю продукцію високої якості, яка повністю відповідає всім сучасним стандартам надійного і довговічного житла. Це екологічний і дуже легкий по вазі вид пористого бетону. Являє собою штучний камінь, по масі якого рівномірно розподілені пори.

Склад блоків:

  • цемент;
  • кварцовий пісок;
  • спеціалізовані газоутворювачі;
  • вапно, гіпс і т. д.

Виробництво газобетону

Газобетон виготовляється в ході складної хімічної реакції, але в цілому процес виготовлення схожий на інші види бетону. Спочатку змішується суха маса із усіх необхідних компонентів, потім додається вода і отриманий розчин формується в спеціальній ємності. Хімічна реакція призводить до газоутворення, тобто спучування суміші.

Цілісну монолітну масу розрізають і поміщають у спеціальний пристрій — автоклав. В ній газобетон обробляють водяною парою, надаючи сепарованим елементам необхідний запас міцності. В той же час є й інша методика виготовлення описуваного матеріалу, що виключає автоклавування. Зазначимо, що оброблені газоблоки значно міцніше звичайних.

Сфера застосування

Стінові блоки з газобетону застосовуються практично повсюдно:

  • багатоповерхове і малоповерхове житлове будівництво;
  • промислові будівлі і споруди;
  • комерційні будівлі.

Для додання стінам додаткової міцності використовуються різні армуючі технології, в тому числі опоясування, створення підпор, введення арматури. Як і у більшої частини продукції, зробленої з легкого бетону, стінових блоків є недолік у вигляді слабкої несучої міцності. Тому приватні будинки із них можна будувати до трьох поверхів у висоту — це максимум, які витримують газобетонні несучі стіни. В монолітному будівництві вони виконують роль перегородок.

Телефонуйте і замовляйте газобетонні стінові блоки в Тернопіль та Тернопільську область в нашій фірмі!

 Ternopil

Доставка в Тернопіль, Тернопільська область  (фура)

AEROC Березань

AEROC Обухів

Бровари

7500.00

7000.00

7000.00

Таблиця пропонованої продукції

AEROC Березань

Ціна за 1м3

1345.00 грн

AEROC Обухів

1370.00 грн

Бровари

1200.00 грн

Компанія «AStone» реалізує газосилікатні блоки в Тернополі. Дана продукція має ряд переваг перед традиційними будівельними матеріалами, що робить її популярною на сучасному будівельному ринку.

Газосилікатні блоки володіють відмінними фізико-механічними і теплофізичними властивостями.Основними напрямками використання є кладка несучих стін і перегородок, а також теплоізоляція приміщень.Серед характеристик даного будматеріалу слід відзначити його довговічність, екологічність і теплоізоляцію.

За своїми властивостями газосилікатний блок – це штучний пористий камінь. За рахунок своєї структури такі блоки відмінно тримають тепло – це забезпечує комфортний мікроклімат в приміщенні, запобігає різкі перепади температур і робить приміщення більш енергоефективним. Ще варто відзначити, що при щільності матеріалу, що не поступається бетону, його вага за фактом майже в 5 разів менше, що значно знижує вартість його транспортування і навантаження при виконанні робіт. При цьому газосилікат також матеріал негорючий, і здатний витримувати тривалий вплив вогню.

Звукоізоляція такого будматеріалу значно вище аналогічного параметра, наприклад, у цегляної будівлі приблизно в 10-15 разів. А той факт, що ці блоки виготовляються з повністю нетоксичних матеріалів, роблять його прекрасним вибором для людей з маленькими дітьми або алергією на інші будівельні матеріали.

Реально вигідно купити газосилікатний блок в Тернополі?

Ціна на нього, в принципі, невисока, у зв'язку з простотою його виробництва. І у переважної більшості продавців ціна на нього залежить від націнки постачальників. У нас Ви можете придбати газосилікатний блок в Тернополі прямо за цінами заводу-виробника. Наша пропозиція є дуже вигідною, особливо враховуючи співвідношення ціни і якості.

При відносно невеликому вкладенні коштів Ви отримаєте теплий і надійний будинок, який прослужить не одному поколінню Вашої родини. З повним асортиментом газосилікатних блоків, пропонованих компанією «AStone», Ви можете ознайомитися на нашому сайті. У каталозі вказані наявні варіанти даної продукції і ціни на кожен з них.

Доставка будівельних блоків в Тернопіль, Бучач, Збараж, Заліщики, Копичинці, Зборів, Ланівці, Підгайці, Монастириська, Почаїв, Теребовля, Скалат, Шумськ, Хоростків.

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.