+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Ціна газобетону Aeroc

На сьогодні, в будівельній індустрії існує велика різноманітність матеріалів для зведення стін, і при проектуванні, все частіше вибирається матеріал, такий як газобетон. Його вибір, заснований на простоті роботи з ним, а також на швидкості його укладання. Виходячи з цих факторів, конструкції з газобетону набирають велику популярність.

Ціна газобетону Aeroc вказана в прайсі. Вартість газобетону разом із доставкою напряму залежить від: відстані, виді транспорту, та розміру газобетону, який Ви плануєте замовляти.

Існують два способи отримання газобетонних блоків. Перший з них автоклавний. При цьому способі виробництва газобетонні блоки виходять міцніше, так як проводитися їх спікання. Другий спосіб, це не автоклавний. Цей спосіб полягає в більш дешевому виробництві. Міцність не автоклавного газобетону досягається шляхом внесення добавок до складу.
Незалежно від способу виробництва газоблоки поділяються по маркам, які означають щільність. За маркою визначається якої щільності газоблок, та який з них потрібен для тих чи інших робіт.

Інгрідієнти, які входять до складу газобетонних блоків:
 • Цемент як основна сполучна;
 • Вапно;
 • Кварцевий пісок;
 • Вода;
 • Алюмінієва пудра;

Всі ці складові вводяться до складу загальної суміші в строгих пропорціях і послідовності.

Позитивні якості газоблоків

Перше, що необхідно відзначити, це теплоізоляційні властивості, так як це пористий матеріал. Конструкції з газоблоків вимагають меншого обігріву і як наслідок менші витрати на енергоресурси. Другою позитивною якістю є його легкість по масі і розміри каменю. При укладанні газоблоків досягається максимальна продуктивність, так як розміри блоків набагато більші ніж у цегли, також велику роль грає їхня мала маса. Так як об'ємний блок може пересувати одна людина, це виключає можливість використання додаткових механізмів.

Негативні якості газоблоку

Основною негативною якістю газоблоків є їх крихкість. Неправильне транспортування або неякісна кладка призводить до того, що на каменях утворюються тріщини, що погано позначається на всій міцності конструкції. 

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.