+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Ужгород, Закарпатская область

Ужгород, Закарпатская область

Над перевагами приватної малоповерхової забудови зараз замислюється практично кожна сім'я. Даний вид житла має масу незаперечних переваг, але за умови грамотного проектування та дотримання будівельних норм. Так в ході проектних робіт дуже важливо визначити матеріал, з якого будуть виготовлені внутрішні і зовнішні стіни, адже вони не тільки несуть на собі навантаження від даху, але й повинні бути надійним захистом від різних негативних впливів зовнішнього середовища. Одним з сучасних матеріалів, які вирішують такі завдання є газоблок. Блоки виготовляються зі спеціальної серії легких пористих бетонів.

Перш ніж купити газоблок в Ужгороді, ми пропонуємо Вам розглянути його переваги.

Основними перевагами є:

  • можливість зведення, як несучих основ, так і внутрішніх перегородок;
  • низька вага блоку.
  • чудова шумоізоляція. Більш ніж у два рази менший рівень шуму в порівнянні зі звичайною цеглою;
  • висока теплоізоляція. Більш ніж в три рази нижче теплопровідність у порівнянні зі звичайною цеглою;
  • простота і підвищена швидкість укладання за рахунок великого розміру блоку;
  • стійкість до негативних біологічних впливів середовища (в структурі не утворюється цвіль і грибки);
  • відмінні технічні характеристики. Матеріал не горючий, водо - і морозостійкий. Витримує більше двохсот циклів повного замерзання і відтавання без втрати властивостей;
  • легкість обробки. Блоки відмінно ріжуться, при цьому не кришаться.
  • повна відсутність у складі виробу небезпечних речовин. Основа блоку – суміш з піску, цементу, гіпсу, вапна, алюмінієвої пасти і води.

Якої марки купити газоблок?

 Д-300 – може використовуватися для створення стін, та перегородок, що не несуть навантаження. Має саму низьку міцність, але найтепліші.

Д-400 – застосовується для зведення стін, внутрішніх перегородок, так і для зведення несучих конструкцій. Має оптимальну щільність і низьку теплопровідність;

Д-500 – найміцніший газоблок в Закарпатській області. Рекомендований для зведення навантажених конструкцій.

Купити газоблок і піноблок в Ужгороді за ціною виробника, Ви завжди можете в компанії «AStone». Завжди в наявності широкий ряд продукції від різних виробників.

 Carpathian

Доставка в Ужгород, Закарпатская область (фура)*

*приблизна вартість

AEROC Березань

AEROC Обухів

Бровари

15 грн./км

15 грн./км

15 грн./км

Таблиця пропонованої продукції

AEROC Березань

Ціна за 1м3

1740.00 грн

AEROC Обухів

1764.00 грн

Бровари

1680.00 грн

Газобетон – один з найбільш часто використовуваних будівельних матеріалів, тому зовсім не дивно, що попит на газобетонні блоки в Закарпатті з кожним роком все збільшується. Адже вони володіють відмінними морозо - і вогнестійкими якостями, а також підвищеною міцністю в порівнянні, наприклад, з цеглою або пеноблоком.

Уявіть собі, практично в 68% сучасних будівлях використовується даний матеріал! Адже будівництво з газобетону відрізняється економічністю, простою обробкою та підвищеною безпекою. Технологія виробництва газобетону з кожним роком лише поліпшується, тому зараз цей матеріал вважається одним з найбільш універсальних.

Сьогодні виробники пропонують широкий вибір для всіх і кожного, тому кожен покупець зможе придбати потрібний матеріал згідно з характеристик навколишнього середовища та області застосування.

Однак тепер купити газобетон в Ужгороді ще простіше! Продаж даного матеріалу здійснюється з урахуванням всіх побажань та вимог клієнта, адже на сьогоднішній день пропонуються різні види газобетону для внутрішніх і зовнішніх стін, для одно - і багатоповерхових будинків, для будівель різного призначення.

Але останнє слово у виборі необхідних матеріалів залишається за покупцем, а наш сайт – мабуть, самий ефективний помічник у цьому виборі!

Купити газоблок в Ужгород, Іршава, Чоп, Буштино, Вишково, Великий Березний, Хуст, Берегове, Рахів, Королеве, Великий Бичків, Тячів, Солотвино, Ясіня, Тересва, Мукачеве, Виноградів, Свалява, Дубове, Міжгір’я.

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.