+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Винница, Винницкая область

Винница, Винницкая область

Ми пропонуємо надійне, перевірене, вигідне партнерство. Основна діяльність компанії – це реалізація, збут і доставка будівельного матеріалу. У нас можна купити газобетон у Вінниці від виробника. Ціна на газобетон за 1 м3 нижче ніж у більшості компаній, що дозволяє заощадити витрати.

Можливість доставки знизить час на пошук транспорту, тим самим дасть можливість грамотно організувати робочий процес. Наявність спеціалізованого транспорту і обладнання дозволить своєчасно перевезти газобетон на потрібний об'єкт по всій Вінницькій області.

Технічні характеристики газобетону

Сучасне будівництво неможливо уявити на сьогоднішній день без газобетону, він виконує величезний ряд затребуваних функцій у будівництві, які так необхідні для ряду і комплексу робіт. Газобетон економічно вигідний і прийнятний для зведення будівель, приміщень. Будівельний матеріал являє собою пористий штучний камінь, який дає можливість майбутнім приміщень бути міцними, надійними і безпечними. Основний склад дає можливість газобетону бути практичним, твердим, міцним і міцний матеріалом, що виправдовує його активний, затребуваний попит. Ми пропонуємо на вигідних умовах придбати газобетон у Вінниці з доставкою по всій Вінницькій області.

Оформити замовлення досить легко, швидко і зручно. Звернувшись до нас, ви отримаєте безкоштовну консультацію, дізнаєтеся - скільки коштує куб газобетону, ознайомитеся з асортиментом. Вартість газобетону за куб в Вінниці з доставкою в нашій компанії набагато нижче, доступніше і приємніше. Партнерство з нами буде вигідним, надійним і довгостроковим. Ми пропонуємо співпрацю на весь період ваших будівельних робіт, наша професійна команда візьме на себе всі організаційні питання з постачання будівельного матеріалу на об'єкт.

 Vinnytsia Oblast

Доставка в Вінницю, Вінницьку область  (фура)

AEROC Березань

AEROC Обухів

Бровари

4000.00

3800.00

4000.00

Таблиця пропонованої продукції

AEROC Березань

Ціна за 1м3

1345.00 грн

AEROC Обухів

1370.00 грн

Бровари

1200.00 грн

Газобетонні блоки, представлені в лінійці нашої продукції, відповідають всім необхідним вимогам і стандартам будівництва житлових об'єктів. Стінові блоки з плоскою торцевою поверхнею, стінові з плоскою торцевою поверхнею з захватними кишенями, стінові, торцева поверхня яких є паз-гребінь з захватними кишенями, перегородкові з плоскою торцевою поверхнею — купити якісний будівельний матеріал Вам допоможуть фахівці-консультанти компанії “AStone”.

Де купити газобетонні блоки в Вінниці? Скільки коштує, які існують типи, від яких виробників краще..., і масу інших питань задають майбутні замовники — будівельні фірми, коли необхідно вибрати оптимальний за ціною і якістю матеріал. Вибір завжди падає на прямого виробника, пропонує широкий асортимент на гнучких умовах. Компанія “AStone” гарантує високу якість виробів з автоклавного газобетону і пропонує своїм Замовникам широкий вибір U-блоків, насипний утеплювач з пористого бетону, сучасні стінові блоки в Вінницю і Вінницьку область.

Номенклатура продукції докладно представлена на нашому сайті, де Ви можете ознайомитися з усіма технічними характеристиками, розмірами блоків, їх особливостями в залежності від типу.

Купити газобетон в Вінницю, Бершадь, Жмеринку, Гнівань, Могилів-Подільський, Немирів, Хмільник, Іллінці, Гайсин, Ямпіль, Козятин, Погребище, Ладижин, Стрижавка, Калинівка, Крижопіль, Бар, Липовець, Тульчин.

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.