+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Винница, Винницкая область

Винница, Винницкая область

Ми пропонуємо надійне, перевірене, вигідне партнерство. Основна діяльність компанії – це реалізація, збут і доставка будівельного матеріалу. У нас можна купити газобетон у Вінниці від виробника. Ціна на газобетон за 1 м3 нижче ніж у більшості компаній, що дозволяє заощадити витрати.

Можливість доставки знизить час на пошук транспорту, тим самим дасть можливість грамотно організувати робочий процес. Наявність спеціалізованого транспорту і обладнання дозволить своєчасно перевезти газобетон на потрібний об'єкт по всій Вінницькій області.

Технічні характеристики газобетону

Сучасне будівництво неможливо уявити на сьогоднішній день без газобетону, він виконує величезний ряд затребуваних функцій у будівництві, які так необхідні для ряду і комплексу робіт. Газобетон економічно вигідний і прийнятний для зведення будівель, приміщень. Будівельний матеріал являє собою пористий штучний камінь, який дає можливість майбутнім приміщень бути міцними, надійними і безпечними. Основний склад дає можливість газобетону бути практичним, твердим, міцним і міцний матеріалом, що виправдовує його активний, затребуваний попит. Ми пропонуємо на вигідних умовах придбати газобетон у Вінниці з доставкою по всій Вінницькій області.

Оформити замовлення досить легко, швидко і зручно. Звернувшись до нас, ви отримаєте безкоштовну консультацію, дізнаєтеся - скільки коштує куб газобетону, ознайомитеся з асортиментом. Вартість газобетону за куб в Вінниці з доставкою в нашій компанії набагато нижче, доступніше і приємніше. Партнерство з нами буде вигідним, надійним і довгостроковим. Ми пропонуємо співпрацю на весь період ваших будівельних робіт, наша професійна команда візьме на себе всі організаційні питання з постачання будівельного матеріалу на об'єкт.

 Vinnytsia Oblast

Доставка в Вінницю, Вінницьку область  (фура)*

*приблизна вартість

AEROC Березань

AEROC Обухів

Бровари

15 грн./км

15 грн./км

15 грн./км

Таблиця пропонованої продукції

AEROC Березань

Ціна за 1м3

1740.00 грн

AEROC Обухів

1764.00 грн

Бровари

1680.00 грн

Газобетонні блоки, представлені в лінійці нашої продукції, відповідають всім необхідним вимогам і стандартам будівництва житлових об'єктів. Стінові блоки з плоскою торцевою поверхнею, стінові з плоскою торцевою поверхнею з захватними кишенями, стінові, торцева поверхня яких є паз-гребінь з захватними кишенями, перегородкові з плоскою торцевою поверхнею — купити якісний будівельний матеріал Вам допоможуть фахівці-консультанти компанії “AStone”.

Де купити газобетонні блоки в Вінниці? Скільки коштує, які існують типи, від яких виробників краще..., і масу інших питань задають майбутні замовники — будівельні фірми, коли необхідно вибрати оптимальний за ціною і якістю матеріал. Вибір завжди падає на прямого виробника, пропонує широкий асортимент на гнучких умовах. Компанія “AStone” гарантує високу якість виробів з автоклавного газобетону і пропонує своїм Замовникам широкий вибір U-блоків, насипний утеплювач з пористого бетону, сучасні стінові блоки в Вінницю і Вінницьку область.

Номенклатура продукції докладно представлена на нашому сайті, де Ви можете ознайомитися з усіма технічними характеристиками, розмірами блоків, їх особливостями в залежності від типу.

Купити газобетон в Вінницю, Бершадь, Жмеринку, Гнівань, Могилів-Подільський, Немирів, Хмільник, Іллінці, Гайсин, Ямпіль, Козятин, Погребище, Ладижин, Стрижавка, Калинівка, Крижопіль, Бар, Липовець, Тульчин.

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.