+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Запорожье, Запорожская область

Запорожье, Запорожская область

Газоблок — будівельний матеріал XXI століття, що перевершує за сукупністю своїх експлуатаційних властивостей і технологічних якостей всі відомі альтернативні варіанти.

До складу газоблоків входять такі компоненти як вапно, пісок, цемент і алюмінієва пудра, яка сприяє газоутворенню і появи пір. Подальша обробка розлитої за формами суміші в автоклавах призводить до утворення високоміцного матеріалу.

Газобетонні блоки: ціна виправдовує якість

Значну економію, яка дає можливість купити газоблоки в Запоріжжі, варто відзначити окремо. Вартість виробництва газобетону нижче, ніж більшості традиційних матеріалів, що пояснює їх доступність та демократичність ціни.

Невелика вага виробів і оптимальні розміри дозволяють обійтися без залучення великої кількості спецтехніки. Застосовуючи газоблоки в Запоріжжі, де малоповерхове будівництво також добре розвинене в приватному будівництві, можна використовувати тільки ручною працею і скоротити деякі витрати.

 Zaporizhia Oblast

Доставка в Запоріжжя, Запоріжську область (фура)

AEROC Березань

AEROC Обухів

Бровари

7500.00

7500.00

7500.00

Таблиця пропонованої продукції

AEROC Березань

Ціна за 1м3

1205.00 грн

AEROC Обухів

1230.00 грн

Бровари

1050.00-1080.00 грн

Легкість, це особливий плюс, що відрізняє газобетонні блоки. Ціна їх транспортування також буде істотно менше, що дозволить заощадити на доставці.Газоблок має переваги.

Відмінні характеристики газоблоків обумовлюють його затребуваність і підвищену популярність. Ось чому варто купити газобетонні блоки:

  • Значний експлуатаційний ресурс;
  • Пожежна безпека;
  • Легкість обробки: газобетону можна змінити форму за допомогою фрезерування, свердління, різання, стругання або розпилу;
  • Точність геометричної форми. Вона спрощує укладання блоків та мінімізує товщину швів;
  • Екологічність. Токсичність, гниття, виникнення грибка і цвілі — про ці неприємності можна забути, якщо купити газобетонні блоки;
  • Зручність і швидкість кладки газоблоків. Використання цього будматеріалу не вимагає посиленого фундаменту, за рахунок чого прискорюються терміни здачі;
  • Енергозбереження, звуко - і теплоізоляція. Низька теплопровідність дозволяє зменшувати товщину стін до 0,4 м, при цьому вони володіють властивістю, властивим лише дереву, — умінням «дихати».

Газобетонні блоки в Запоріжжя: для будівельних організацій і приватних забудовників

Гарантована якість, надійність і високі технічні характеристики дають можливість застосовувати газобетон не тільки при зведенні стін, але і як утеплювач або звукоізолятор.

Реалізуючи газобетонні блоки в Запоріжську область, до всіх достоїнств будівель, що зводяться нами, по праву можна додати ще і простоту проведення бесіди.

Купуючи якісні та сучасні будівельні матеріали, покупці користуються всіма перевагами повного комплексу послуг, що надаються нашою компанією.

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.