+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Запорожье, Запорожская область

Запорожье, Запорожская область

Газоблок — будівельний матеріал XXI століття, що перевершує за сукупністю своїх експлуатаційних властивостей і технологічних якостей всі відомі альтернативні варіанти.

До складу газоблоків входять такі компоненти як вапно, пісок, цемент і алюмінієва пудра, яка сприяє газоутворенню і появи пір. Подальша обробка розлитої за формами суміші в автоклавах призводить до утворення високоміцного матеріалу.

Газобетонні блоки: ціна виправдовує якість

Значну економію, яка дає можливість купити газоблоки в Запоріжжі, варто відзначити окремо. Вартість виробництва газобетону нижче, ніж більшості традиційних матеріалів, що пояснює їх доступність та демократичність ціни.

Невелика вага виробів і оптимальні розміри дозволяють обійтися без залучення великої кількості спецтехніки. Застосовуючи газоблоки в Запоріжжі, де малоповерхове будівництво також добре розвинене в приватному будівництві, можна використовувати тільки ручною працею і скоротити деякі витрати.

 Zaporizhia Oblast

Доставка в Запоріжжя, Запоріжську область (фура)*

*приблизна вартість

AEROC Березань

AEROC Обухів

Бровари

15 грн./км

15 грн./км

15 грн./км

Таблиця пропонованої продукції

AEROC Березань

Ціна за 1м3

1740.00 грн

AEROC Обухів

1764.00 грн

Бровари

1680.00 грн

Легкість, це особливий плюс, що відрізняє газобетонні блоки. Ціна їх транспортування також буде істотно менше, що дозволить заощадити на доставці.Газоблок має переваги.

Відмінні характеристики газоблоків обумовлюють його затребуваність і підвищену популярність. Ось чому варто купити газобетонні блоки:

  • Значний експлуатаційний ресурс;
  • Пожежна безпека;
  • Легкість обробки: газобетону можна змінити форму за допомогою фрезерування, свердління, різання, стругання або розпилу;
  • Точність геометричної форми. Вона спрощує укладання блоків та мінімізує товщину швів;
  • Екологічність. Токсичність, гниття, виникнення грибка і цвілі — про ці неприємності можна забути, якщо купити газобетонні блоки;
  • Зручність і швидкість кладки газоблоків. Використання цього будматеріалу не вимагає посиленого фундаменту, за рахунок чого прискорюються терміни здачі;
  • Енергозбереження, звуко - і теплоізоляція. Низька теплопровідність дозволяє зменшувати товщину стін до 0,4 м, при цьому вони володіють властивістю, властивим лише дереву, — умінням «дихати».

Газобетонні блоки в Запоріжжя: для будівельних організацій і приватних забудовників

Гарантована якість, надійність і високі технічні характеристики дають можливість застосовувати газобетон не тільки при зведенні стін, але і як утеплювач або звукоізолятор.

Реалізуючи газобетонні блоки в Запоріжську область, до всіх достоїнств будівель, що зводяться нами, по праву можна додати ще і простоту проведення бесіди.

Купуючи якісні та сучасні будівельні матеріали, покупці користуються всіма перевагами повного комплексу послуг, що надаються нашою компанією.

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.