+38 (093) 062 59 00
+38 (098) 062 59 00
+38 (099) 062 59 00

Житомир, Житомирская область

Житомир, Житомирская область

КУПИТИ ГАЗОБЕТОН У ЖИТОМИРІ

Нашою компанією пропонується кращий газобетон і піноблоки в Житомирі, а також у прилеглих до міста районах. Звертаючись до нас, ви не переплатите ні копійки. Причому обсяг замовлення не має ніякого значення. Можете замовити як 1 м3, так і кубометр матеріалу і в будь-якому випадку непогано заощадите. Ви повинні знати, що у інших компаній на газобетон ціна в Житомирі досить висока.

Ціни на газобетон уточнюйте у відділі продажів

Ми продаємо матеріал, якість якого обов'язково перевіряється в незалежній лабораторії. Перед відвантаженням весь замовлений обсяг газобетону зважується на точних вагах. Працюємо чесно і ніколи не підводимо ні малого, ні великого замовника.

ПРОДАЖ ГАЗОБЛОКІВ В ЖИТОМИРІ

Продаж газобетону в Житомирській області виконується нашою компанією з доставкою. До необхідного часу привеземо на будівельний об'єкт і 1 куб, і кілька кубів газобетону та пінобетону.

Вирішивши купити газобетон у Житомирі на нашому підприємстві, ви зможете розраховувати на грамотну технічну консультацію. Фахівець допоможе підібрати необхідну товщину блоків. Співпрацюючи з нами, ви в будь-який зручний для себе час зможете купити газоблок в Житомирі і в околицях міста. Оплатити покупку Ви можете будь-яким зручним для себе способом.

Наш газобетон і пінобетон допоможуть вам створити об'єкт з урахуванням встановлених норм!

 Zhytomyr Oblast

Доставка в Житомир, Житомирську область (фура)*

*приблизна вартість

AEROC Березань

AEROC Обухів

Бровари

15 грн./км

15 грн./км

15 грн./км

Таблиця пропонованої продукції

AEROC Березань

Ціна за 1м3

1884.00 грн

AEROC Обухів

1908.00 грн

Бровари

1800.00 грн

Газобетонні блоки в Житомирі.

Будівельні газобетонні блоки в Житомирі пропонують до продажу багато фірм, магазинів і будівельних супермаркетів. Але тільки компанія «AStone» готова запропонувати клієнтам по-справжньому вигідні ціни. Звести якісний об'єкт у відносно короткий термін і при цьому заощадити — це цілком можливо! Переконатися в цьому можна, відвідавши сайт компанії, де можна вивчити й оцінити всі доступні пропозиції.

Газобетонні блоки — це сучасний матеріал, використання якого усуває відразу кілька проблем, що виникають у процесі будівництва. По-перше, блоки з газобетону можна зберігати під відкритим небом, при цьому матеріал не втрачає своїх властивостей. По-друге, існує можливість придбати блоки різних розмірів і конфігурацій (гладкі блоки і блоки паз-гребінь).

ГБ блоки виготовляють з пористого бетону, що має пористу структуру і невелику масу. При цьому дані блоки володіють всіма перевагами кращих будматеріалів — міцністю, довговічністю, високим рівнем теплоізоляції і паропроникності. А от недоліків у ГС блоків практично немає — про це свідчить постійно зростаючий попит на цей товар.

Багатьох зацікавлять конкретні властивості та параметри газобетонних блоків. Вони такі:

Паропроникність ГББ вище, ніж у визнаного «лідера» в цієї категорії — деревини. Газобетон абсолютно не горючий.

Матеріал придатний як для будівництва стін, так і для влаштування перегородок.

Завдяки податливості в обробці досягається максимальна точність геометричних форм. Оптимальне співвідношення між міцністю і вагою забезпечує найкращу термоізоляцію. Повітря, що міститься в порожнинах блоків, забезпечує високий рівень звукоізоляції (більш високу ступінь ізоляції забезпечує тільки вакуум).

Володіє досить високою міцністю на стиск. Стійкий до появи плісняви, грибка, бактерій.

Простий в обробці — різати газобетонні блоки можна за допомогою стандартних ручних інструментів.

Придбати ГБ блоки в Житомирі можна прямо на сайті gazobeton.net, там же можна ознайомитися і з іншими позиціями, серед яких залізобетонні вироби, інструменти, цеглу та багато інших необхідних при будівництві засобів і матеріалів. У разі якщо є необхідність в консультації, здійснення розрахунків та доставки ГБ блоків прямо на об'єкт, компанія «AStone» готова надати свої послуги за найвигіднішими в регіоні цінами.

Ціна на доставку та ціна на газобетон діє в Житомирі та Житомирській області. Купити газобетона в Житомир, Овруч, Коростень, Радомишль, Новоград-Волинський, Ружин, Коростишев, Романів, Бердичів, Красноармійськ, Баранівку, Володар-Волинський, Брусилів, Попільню, Малин, Любар, Народичі, Чуднів, Черняхівку, Корнін, Іванопіль, Городницю, Черняхівку, Чоповичі, Черняхів, Лугіни, Ємільчино. 

Контакты:

Тел:  +38 093 062 59 00

         +38 098 062 59 00

         +38 099 062 59 00

.